Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Biće velik' Vašar...Maloprije prošao onuda...Popodne planiram da idem, ali neću prije 15:00...Možda i sutra (opet) odem, večeras idem na neki rođendan, ne znam hoću li biti u stanju...😂
 
Vašar je sve samo ne jeftin.Jedino vredi doći zbog gvožđa kod čokoladiranih i ako treba nešto od polovnog alata, ostalo je povoljnije po prodavnicama.
Mislim da za alat grešiš,zadnja tri vašara sam bio,cene ključeva i generalno mehanicarskog alata blizu cena u prodavnici a neke i premašuju.
Sa dvojicom sam se bukvalno posvađao kad su počeli da mi obajsnjavaju kako je to gedora i hazet alat a za nasadni 14 na 1/2 cola (gedorin) mrtav hladan kaže 800din a on u Okovu 700din.
 
Dowidat okasti ključ 41-46 platio sam 2.000, ključ nov novcijat.Ne kupujem od svih prodavaca već ko je najpovoljniji.
 
Bio juče popodne na Vašaru i za ovo doba godine po mom mišljenju je slabiji, a i slaba je posećenost. Prodavci se žale da su im loši pazari.
 
Kako se ne bi žalili kada su podigli cene u nebesa.Jeftiniji je pazar po prodavnicama.Vašar ima smisla samo zbog gvožđurije kod čokoladnih i to je to.
 
Био сам јуче шта знам нпр филтер уља имт 500 дин,за урсуса за гориво јер пашу за махиндру 600дин пар,купио сам за одкидачке ваљке врх леви десни 10 е ком...за ременицу погона ока27 тражи 50е баш добра,комплет одкидачки ваљци за змај адаптер у добром стању тражи 60е...јбг није страшно
 
Ja mislim da sam bio iza tebe kada si kupovao vrhove.

Inače slaba pijaca , cijene velike , a još i to malo jada kiša je rastjerala.
 
Slab vašar, nema čokoladnih uopšte sa gvožđurijom, a i dosta trgovaca alatom nije došlo.
Takođe ni priključnih mašina nije bilo mnogo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja sam prošao oko podne, ima voća, tezge pune, naroda kao u priči.Nisam išao u deo sa gvožđem i ostalim stvarčicama.
 
Neće biti...
Evo, današnje stanje na Vašaru te demantuje...
Sr***anje od Vašara, ja bio od nekih 13 časova pa do skoro 16 popodne, šetali kolege i ja amo-tamo k'o piiiii....
Pojeli po pljeskavicu, "ispravili rogove", pazario kolega parče linoleuma za pod u predsoblju, ja ništa...
Bio jedino lep dan za tu rabotu...
@p4vle reče kakvo je stanje...
Sutra javljaju kišu, tako da od Vašara ni sutra neće biti ništa, ne vjerujem da ću ići, odnosno, kakve budem volje...
 
Ima delova za Belarusa, ali čini mi se da dvojica sa delovima nisu došla, prazna mesta

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh