Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Bio sam , bilo ih je 4 ili 5.
Potanak vašar ali opet dobar za januar.
 
Bio danas od 13 do15h. Ponuda uobičajena na delu sa alatima. Cene solidne tj malo jače. Uspeo sam da odolim i ne kupim ništa tako da sam išao da mi d..e vidi puta.
 
Gde bez mene da prođe... 😃
Kolege i ja pobegli s posla malo ranije...
Bili od 14 do 17 časova popodne...
Šetali onako, jedan kolega pazario neke ključeve raznih veličina i oblika, 100 dinara po komadu, i noževe za klanje i prangijanje, to mu je "bolest", ja pazario držalje za sekiru i neke sitnice, a ovaj drugi kolega ništa, po običaju, samo nam pravio društvo i zajeb...avao...🤣
 
Gde bez mene da prođe... 😃
Kolege i ja pobegli s posla malo ranije...
Bili od 14 do 17 časova popodne...
Šetali onako, jedan kolega pazario neke ključeve raznih veličina i oblika, 100 dinara po komadu, i noževe za klanje i prangijanje, to mu je "bolest", ja pazario držalje za sekiru i neke sitnice, a ovaj drugi kolega ništa, po običaju, samo nam pravio društvo i zajeb...avao...🤣
Gde je kupio?Ja za koji god da sam se uhvatio 500 dinara
 
Bice izgleda lep vasar sutra, ja bio danas i ima lepo naroda, ima lepo i robe.
 
Gde je kupio?Ja za koji god da sam se uhvatio 500 dinara
Onaj "plato", gde su redovi prodavaca...
Stariji Cigan i Ciganka, ogromna plava cerada i na njoj bukvano prosuto raznog alata, Ciganka hvali robu, "navali narode" itd. a Cigan naplaćuje... :ROFLMAO:
Nisam mogao prići koliko narod navalio...:p😂
Ovaj jedan kolega pazario, a drugi kolega i ja stojimo na metar-dva i posmatramo robu koliko se sa te daljine dalo ošacovati...
Ključ vilasti , od onih manjih 10-11 recimo, košta 100 dinara, a okasto -vilasti 24 isto 100 dinara...
Ostali mi upečatljivi , momak i devojka, dal' su supružnici, jbm-li ga, pune ruke ključeva i jednom i drugom, ispadaju im iz ruku...:ROFLMAO:
Pa imali su barem po 20 ključeva svaki, raznih veličina i oblika, i novih i sečenih i zarđalih...😃
 
Onaj "plato", gde su redovi prodavaca...
Stariji Cigan i Ciganka, ogromna plava cerada i na njoj bukvano prosuto raznog alata, Ciganka hvali robu, "navali narode" itd. a Cigan naplaćuje... :ROFLMAO:
Nisam mogao prići koliko narod navalio...:p😂
Ovaj jedan kolega pazario, a drugi kolega i ja stojimo na metar-dva i posmatramo robu koliko se sa te daljine dalo ošacovati...
Ključ vilasti , od onih manjih 10-11 recimo, košta 100 dinara, a okasto -vilasti 24 isto 100 dinara...
Ostali mi upečatljivi , momak i devojka, dal' su supružnici, jbm-li ga, pune ruke ključeva i jednom i drugom, ispadaju im iz ruku...:ROFLMAO:
Pa imali su barem po 20 ključeva svaki, raznih veličina i oblika, i novih i sečenih i zarđalih...😃
Bio sam kod njih ali nije bilo ništa što bi mi odgovaralo. Mada sam predhodnih vašara bio mušterija kod njih.
 
Nazad
Vrh