Rolo balirka.

Evo koja slike i od mene :
s80r.jpg

ivba.jpg

q56e.jpg

szzx.jpg




A evo i kako se sad slaze:
4zk4.jpg
 
svaka cast za slaganja bala :D

- - - - - - - - - -

danasnja akcija rolovanje deteline moze to i Rajka da obavi treca spora i dobar gas :D
fotografija-0043.jpg
fotografija-0044.jpg


- - - - - - - - - -

i jucerasnja slama
fotografija-0042.jpg
 
Evo jos koja slika od slame koja je konacno gotova:

b6in.jpg

6ce7.jpg

lvvg.jpg

gefn.jpg

2r5x.jpg


Doduse ova slika je od prve ture a vuklo se dva dana,tako da uslikacu i citavu:
ha87.jpg

7w3i.jpg
 
Poslednja izmena:
image.jpg
[/URL][/IMG] da li je neko radio sa ovakvom presom i kakva su mu iskustva ili je bolje dati 1000E vise i uzeti claas 44?
 
Има ли ко галигнани , кажу да је код њих велгеров систем везивања, иначе овај модел прави бале 12о*120 пик ап140.
rolo-presa-galignani-slika-17161555.jpg
rolo-presa-galignani-slika-17161558.jpg
rolo-presa-galignani-slika-17161556.jpg
rolo-presa-galignani-slika-17161559.jpg
rolo-presa-galignani-slika-17161560.jpg
rolo-presa-galignani-slika-17161561.jpg
 
Welgerov sistem vezivanja nosi samo Welger u fabričkoj izvedbi.Ako naiđete na nekog drugog proizvođača sa Welger vezačem znajte da je naknadno ugrađen.
 
Welgerov sistem vezivanja nosi samo Welger u fabričkoj izvedbi.Ako naiđete na nekog drugog proizvođača sa Welger vezačem znajte da je naknadno ugrađen.
nije tačno kolega ,kod rolki je welger sistem najzastupljeniji kod mene na deutz fahr na tvorničkoj tablici piše welger sistem.
debelaladovina rakovica bez problema vuče krone prese koja ima kombinaciju lanci -valjci a takođe i presu kao ona na slikama iznad ali ne sa trakama mveć isto sa sistemom kao krone
 
¸nikakav problem kolega čim budem išao na plac (nije mi kod kuće)slikam inače model je df 2.30
 
koju rolo presu moze da vuce rakovica 60-65?Koliko su tezine tih bala?Unapred hvala na odgovoru

Moze skoro sve kod kojih precnik bale ne prelaze 120 cm i da su bez nozeva za dodatno usitnjavanje mase. Od presa sa valjcima u kombinaciji sa IMR 65 kod mene se najcesce mogu naci Welger RP12 i Claas Rollant 44s. Po meni se Welger najbolje pokazao .
 
može ona sve od 120 *120 da vuče samo ne može sa svima da nabije balu kako treba .dok sa krone može koliko želi
 
295vax1.jpg

evo sistem welger na presi df 2.30 a to sam takođe video na fiatovoj presi
 
Nazad
Vrh