Rolo balirka.

mnogi ljudi misle da rol presa ima 10 vezaca,medjutim ona ima samo sistem pustanja kanapa i mreza bas kako je ratko rekao:ppozdrav:.
 
sačekaćemo kolegu pa nek kaže na šta je mislio .a sistem welger podrazumjeva čitavu presu a tako i sistem vezanja
 
E pa to me je i interesovalo.Da mi neko objasni šta se podrazumeva pod terminom Welger sistem.Jesmo li se sada skontali?
 
pa čitava presa , prese nisu identične kao po licenci već je pricip rada i vezanje jako slično
 
pa kao moja nije, ne sjećam se baš tačno davno sam vido galignjani ali mislim da ima neke razlike
 
blenhot ima jedna kod nas u selu

- - - - - - - - - -

http://tablica.pl/oferta/prasa-rolujaca-welger-blanchot-walcowa-1-20-m-hesston-5540claas-krone-ID32oIx.html
 
Да ли има каишева да се купе код нас и која је њихова цена, догађа ли се да исти пуцају у раду( ако су добри) и који је узрок томе, односно пуца ли добар каиш или не.
 
ne puca to baš tako lako a ima i alat za njihovo spajanje mislim da košta oko 100 e +kopče,a trake koštaju sve skupa oko 1000 e (ja sam se raspitivao za masey presu)
 
Da li neko zna gde ima da se kupi nov lanac koji ide na zadnji deo prese(koji se otvara)...u pitanju je claas 44. I koliko bi to kostalo ako neko zna?
 
Nazad
Vrh