Refakcija za naftu

Mozda u vasem terzoru ne kontrolisu, u nase sve po PS-u.
Ko nema saobracajnu na ED moze napraviti ugovor sa nekim prijateljem koji ima ED, da mu obraduje zemlju.
 
E to je vrlo moguce.Cuo sam i za tu vrstu ugovora,mozda i to uradim. Sada ne znam,ovi novi imt-ovci sta njima pise,koje gorivo trose,posto ja mog jos nisam registrovao.
 
Grešiš druže,ima sada izjava da popuniš kako trošiš ED pa možeš uz tu izjavu ostvariti pravo na subvenciju. Pre neki dan bio kod Vujevijća drugim poslom pa mi rekao. Pošto u saobraćanoj piše da traktor korist disel (ni D2 ni ED).Međutim ja sam već ujutro tog dana promenio saobraćanu na ED koštalo me 4000 din.

- - - - - - - - - -

Da naponem važi za traktore novije generacije,bar mi je tako rečeno e sad koji su kriterijumi I šta se podrazumeva pod "traktor novije generacije" ne znam.
 
To je mozda od kad je pocelo GU, ja vec imam ugovor u uslugama pa se nisam ni raspitivao, ovo sto ti kazes je jos jednostavnije.
bio sam danas u trezoru al mi nije palo na pamet da se nesto promenulo i da se raspitam.
 
100%, ja bio na tehničkom da promenim saobraćajnu sve odradio I otišao u trezor po neku potvrdu,malo se zadržao kod direktora pa mi sve potanko objasnio.Za mene već bilo kasno devojka koja radi na tehničkom već bila predala u SUP. Član djoker me juče zvao jel su mu rekli na tehničkom da sam ja bespotrebno zamenu saobraćanu.I njemu sam objasnio ,šta se dalje dešavalo javiće nam on.
 
Kako ćemo sledeće godine koristiti ED u traktore ako dobijemo kartice za neki obojeni dizel ?
 
Da li je neko dobio povracaj za gorivo, a da je kao i ja predao 25 novembra???mnoogoo mi nesto utajili cim sam ja predao...
 
Nazad
Vrh