Refakcija za naftu

Da li postoji mogucnost za refakciju za gorivo koje sada kupujemo na benzinskim stanicama,posto ce to njihovo regresirano biti tek od 1 aprila,a ja do tada moram sve da poradim a posle samo setva...tu mi treba najmanje nafte!
 
U Torpeda i IMT sipam Evro dizel,pa ja to necu moci pravdati...da li na NIS pumpama sipaju Gasno ulje,tj.ima li ga i koja mu je cena?Inace Evro dizel kod nas 154,9 din/l
 
sta ce biti sa onom karticom sto su nam davali prosle godine, sa kojom navodno mozemo ove da odmah na licu mesta placamo 100din litru?? Ili je to bila sarena laza samo stare vlade :osmeh:
 
Koliko ja znam tu karticu je davao nis samoinicijativno(nema veze sa subvencijama), a namera je bila da se onima koji vise sipaju na nisu, izadje u susret i malo smanji cena goriva
 
sad tek nista ne razumem.....zar nije trebalo da to ide zajedno sa subvencijama, kako su mi rekli na pumpi....da kada se kupuje nafta da se ne placa 152din pa ceka povracaj, nego da se plati odma 100din...
 
Ja sam cuo onako, neznam stvarno. Treba neko ko je dobio tu karticu da proveri sa Nisom.
 
sta ce biti sa onom karticom sto su nam davali prosle godine, sa kojom navodno mozemo ove da odmah na licu mesta placamo 100din litru?? Ili je to bila sarena laza samo stare vlade :osmeh:
ta kartica je trebala da sluzi samo za neke benificije ove god kada nije vreme subvencionisane nafte te benificije mozda od 1do 2 je trebalo da nis da i nizasta drugo, kao otprilike neki popust za redovne musterije
 
U kojoj formi i gde se predaje ta izjava?!

Trazi u trezoru oni bi je trebali imati pa popunis potpises i kopiras saobracajnu traktora koji si u izjavi naveo da u njega sipas ED(bilo koji traktor).
I predajes racune i za ED a svakako niko ti nebrani da pored toga predas jos i racune za Gasno ulje. Sve zajedno Racune + izjava+kopija saobracajne predajes u trezor kad tome dodje vreme.
 
Da se ne bunimo ! Kartice ko ima za NIS pumpe znace zbog popusta od 2 din kad sipas dizel , i nista drugo .. bio poljoprivrednik ili ne , svejedno !
 
Koje navlacenje zbog 2din. :haha: ako ove god. budemo mogli sipati na bilo kojim pumpama, ja licno necu sipati ni JEDNU litru na NIS-u. mislim da je vise nego dovoljno sto nam 2god. uvaljivali djubre od goriva!!!
 
Nazad
Vrh