Refakcija za naftu

Mi nismo jos predali, ima vremena :cool: A iz sela za koje znam da su predali nisu jos dobili.::novac::
 
Danas sam predao, nije bilo ljudi pred salterom, zavrsio za 2 minuta. Ispalo je da sam potrosio oko 30 litara po ha, tj pola subvencije
 
Meni su u Uljmi na pumpu zeznuli jedan racun, sipao sam 17.04 a nije im bio instaliran taj program za p.gazdinstva i na f.racunu nemam br.p.gazdinstva.
danas nisam nasao sefa trezora al mi njegova koleginica rece da mi nece proci tako ni uz gotovinski racun na kojem pise sve sto treba.
sto kaze Radasin ''j...m te zivote'' kakvi indijanci!!!

- - - - - - - - - -

Ne sipam vise na te smrljave pumpe..
 
Jel neko zna koja je procedura u mom slucaju,otac je nosilac gazdinstva a ja clan s tim da se traktor koji trosi ED vodi na mom imenu,dali moram praviti neki ugovor ili samo kopija saobracajne dozvole?
 
Ako si clan ocevog gazdinstva "sve je tvoje i njegovo". Cak se i sabira promet po racunu ako si kojim slucajem u PDV-u.
 
Pa u ovoj drzavi nista nije sigurno, samo treba biti uporan u trezoru, jer kod nas svako tumaci kako ko hoce!
 
Juce sam dosao sa mora i kaze mi otac uplatili su gorivo pre neki dan...Ja pogledao poruku i imam sta da vidim za 370 litara uplaceno 13.500 din sto izlazi 36,4 din po litru a gde je ostatak.U pitanju su dva racuna pribliznih kolicina goriva...Da li neko zna o cemu je rec?
 
Prosle godine je meni za refakciju bilo puno uplata, tj za svaki racun posebna uplata, tako da mislim da si dobio samo deo novca, tj za jedan od tih racuna koje si predao.
 
Nazad
Vrh