Recepture za spremanje koncentrata

И наравно пад имунитета због нарушеног општег здравственог стања.
 
Mislim da sano nema skladišta za zitarice, gotove smese im rade podizvodjaci druge fabrike pa su im zato cene paprene. Nisam korisnik Sano al bi da probam premiks za tov i protamino koncetrate
 
Ja koristim protamino Matru i Pregnu već dve godine, nisam tražio alternative, nisam imao nikakvih problema

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja sam imao slucaj, kod mene i kod komsije u par dana oprasene krmace, ja hranim sa Sanom a on sa domacim koncetratom, od mene uzima kukuruz za smjesu, znaci isti i kad smo prodavali kod mene prosjek 29kg a kod njega 22kg
 
Пазите са сано концетратима и премиксима.
Са дигестивним трактом. Ентерохеморагични пролив и слично. Сви до једног великог произвођача сточне хране имају на лагеру житарице са пуно токсина. У извоз не може, сточни фонд смањен и некако морају да протуре. Како која жаржа улети тако прођеш.
A dobro premiksi bi trebalo onda da su sigurni, u njih ne idu zitarice
 
@coci064
Jel ti mislis da ovi nasi privatnici prave bolji koncetrat od Švabe, ja smijem ruku dati da je nas gori, samo imam dilemu gde su veci lopovi u Srbiji ili u Bosni
Pa pogledaj sta vam rade sa otkupom zita fabrike stocne hrane i da isti ti ljudi posteno rade sa stocnom hranom, nema od toga posla nista
 
Кукуруз пре свих предњачи са проблемом токсина а и јечам и пшеница имају проблем. У Пигију тога нема, убацаш своје житарице. Пази, Протамино премиум је за тов прасића, Пиги је за прасиће до 25 кила али ја их храним на своју одговорност до краја това са пигијем.
Ако имаш соју онда је онај њихов премикс од 3%- Амино голд врхунски! Мислим да не могу да му присмрде ни један домаћи произвођач.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
 
Између 220 и 300 динара кило. Има паковања од три кила и од 25 кила, доста је јефтиније ово од 25

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
 
Кукуруз пре свих предњачи са проблемом токсина а и јечам и пшеница имају проблем. У Пигију тога нема, убацаш своје житарице. Пази, Протамино премиум је за тов прасића, Пиги је за прасиће до 25 кила али ја их храним на своју одговорност до краја това са пигијем.
Ако имаш соју онда је онај њихов премикс од 3%- Амино голд врхунски! Мислим да не могу да му присмрде ни један домаћи произвођач.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
Tako sam i ja radio, dok su mali pigi. Posle sve do kraja tova pigi + svoja zita i kukuruz. Doduse treba i soje dodati mada nisam je kupovao.

Brzo stizu tovljenici, nikada problem sa pigijem.
 
Kod nas Sano obilaze u sirokom krugu, narocito ko gaji za sopstvene potrebe. Navodno zbog kvaliteta mesa.
 
Mozda i nisam al sam prodao 12 tabli slanine ko od sale.svi zadovoljni.normalna bela prosarana slanina.pecenicu i kobasicu svi hvale,kulen nije rupicast iznutra,svakako da je susenje bitno ali da nije kvalitetno meso negde bi se pokazalo.Prilikom soljenja oslobodi se neka normalna kolicina vode,nista vise nego ranije kad smo hranili sa sojom i 3%domacim premixom.Takodje ovo sto ostane za kucu snicle najnormalnije.Sta ste konkretno vi primetili kod svi ja hranjenih Sanom?
 
Колико би ово онда вредело. Екстра класа.
632eb3073ffe6da43527c9d05624fe28.jpg
 
Nazad
Vrh