Recepture za spremanje koncentrata

За Храна продукт не знам, слабо су се пробили код нас у Трстенику. Сарађујем са краљевчанима и тамо им је танка продаја а нешто их нема ни по крушевачкој општини.
Банком се добро прихватио ал они не форсирају рекламу превише. Готове смеше за тов нису скупе, за крмаче је рецимо код мене у малопродаји 50.5 дин кг. Продајем их већ трећу годину и нису лоши.
100% је повратио квалитет, сишли су на земљу па су кренули са нижим ценама, Патент је обалио цене, Геби такође...
Ал опет, квалитет број један по мени је Сано! Још сад кад су направили ову фарму у Мађарској која ће им служити за тестирање своје хране квалитет ће само расти.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
 
Videcemo bas, citao sam po forumu svi hvale de heus, ooet sam gledao kod Davidovica hvalei gebi, ja sam pravio svinjama hranu bas za tov, pa sam je davao i jednoj nazimici da je lojacam malo na kraju se zavrailo sa pg 600 posto trazila nije, p ne bih eksperimentisao
 
Што чистија генетика то је тежи улазак у еструс. То у већини случаја мора хормон. Када сам имао дурок-пиетрен јоркшир комбинацију хормон није требао. Убаци у храну свињске масти, купи најјефтиније пиво од 2 литре и сипај. Тако 3-4 дана, то је директна енергија и витамин б.
 
Videcemo bas, citao sam po forumu svi hvale de heus, ooet sam gledao kod Davidovica hvalei gebi, ja sam pravio svinjama hranu bas za tov, pa sam je davao i jednoj nazimici da je lojacam malo na kraju se zavrailo sa pg 600 posto trazila nije, p ne bih eksperimentisao
За Де хеус чујем све лепше приче па размишљам да их убацим и ја. Квалитет није споран, битно је одржавање тог квалитета. Пантелић је рецимо био одличан па кад су се покачили са произвођачима кекса и били приморани да промене тај укус они су унаказили квалитет. Сад кад су ушли у причу да им Шауман ради концентрате су вратили квалитет и премашили онај стари ал џаба кад им народ не верује као некад. Патент и Геби имају свој квалитет од настанка и то не мењају, само надограђују

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
 
За Де хеус чујем све лепше приче па размишљам да их убацим и ја. Квалитет није споран, битно је одржавање тог квалитета. Пантелић је рецимо био одличан па кад су се покачили са произвођачима кекса и били приморани да промене тај укус они су унаказили квалитет. Сад кад су ушли у причу да им Шауман ради концентрате су вратили квалитет и премашили онај стари ал џаба кад им народ не верује као некад. Патент и Геби имају свој квалитет од настанка и то не мењају, само надограђују

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
Predlozio bi pre Gebi nego de heus, patent nemam gde da nabavim ne sobavljaju sk, u ponudi imam de heus i gebi
 
Kakvi su 100 posto, gotove smese za tov svinja da li neko koristi, imam ponudu da radim sa njima vezuje me klanica oko 500 tona godisnje za svinje i bikove
 
Prošle godine sam koristio i za prasad i za tov.
Iznad 50 kg je ok,ali za prasad nije(imao sam dosta uginuće medju prasića,i kad sam se vratio Patentu prestali problemi)

To je samo moje lično iskustvo.
 
Prasad 3 milimetra sito u krupari, rekli su mi da bolje iskoriste sitnije samleveno. I debljina sita je vazna, ako je tanko, prolaze veci komadi.
 
Ja nisam ubacivao uopšte, samo žito. Jedino krmačama ječam 7.5% i žito 7.5%.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Jecam do 20% ubacujem. kako jecam, tako i tritikale ili psenicu. Sta imam. Ostatak kukuruz i superkoncentrat ili premix+sojini proizvodi (sacma, pogaca griz)
 
Ja sam davao 25% tritikale i manjim i vecim kategorijama, nikakvih problema nisam primetio, naprotiv, hvalili su te godine da su ekstra mesnati tovljenici. Verujem da isto moze bez problema i jecam ali nemam volje da se cesem sa njim a i lakse mi lagerovati tritikal, manje mesta zauzme, a bolji je od psenice za par procenata u proteinima.
 
Nazad
Vrh