Rasipači mineralnog đubriva

Pa dobro šta im je najveći problem ja imam ono sranje megametal sa jednim diskom i radi poso već 10godina na nekih 40jutara i još valja.jedino mu mana što ne dovatim sa sjedala iz zetora da zatvorim i to me nervira
Losa zavrsna obrada, ne tako precizni kao neki ozbiljniji brendovi, losa farba, jako brzo krene rdja da probija svuda.. Uz dobro odrzavanje moze i on da potraje ali nije dzabe tako jeftin, malo je ulozeno u njega pa se malo i dobije za male pare..
 
Pitanje za vlasnike careta rasipaca, popucale mi plastike koje se nalaze u dnu sanduka za djubre kao kontrola da se vidi da li ima vestaka ili ne. Da li je neko to kupovao i gde
 
Kod rasipaca je najbitnija stvar da djubrivo u njemu ne prenoci,znaci da je opran odma nakon dnevne upotrebe. Donder je stvarno napravio bum sa svojim rasipacima. Ovde svaki drugi poljoprivrednik ga je kupio. Lako i brzo stelovanje su mu velika prednost. Uz malo truda ide to djubrenje u kilu precizno

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Ovaj treba samo 2 minute ispiranja s vrtnim crijevom tu i tamo😂
Još mi je bivši vlasnik naglasio da ne smijem nikako podmazivati mehanizam za doziranje jer se u tom slučaju sam otvara i zatvara 😂

 
Sviđa mi se taj donder i cjenovno mi je prihvatljiv jedino ne znam zašto je toliko težak piše da ima 460kg dok drugi turci 200-260 pa pošto će ga nosit zetor 65konja jedino me to malo jebe
 
Sviđa mi se taj donder i cjenovno mi je prihvatljiv jedino ne znam zašto je toliko težak piše da ima 460kg dok drugi turci 200-260 pa pošto će ga nosit zetor 65konja jedino me to malo jebe
Donder je ceo odradjen masivan i jak,meni je pukao topling sa 1200 lit. i pao mi je u voznji na letnjem put na zadnju stranu.Samo smo ga podigli sa kranom i nastavio sam rad.Ima amazon sitem tanjira za vecom i manjom lopaticom za podjednako razbacivanje za razliku od karete i slicnih jeftinijih koji imaju 4 ideticne lopatice po tanjiru.Za stelovanje postoji aplikacija na guglu plej prodavnici.
18625998521246791daabe3d6b5a4e46.jpg
3bdaf00c4d277ffd9958a49b160a6ce5.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovaj prodavao nece niko, davao drugu kaze nece ni na poklon. Sad ga ne bih prodao nikako.
Danas sam za 2sata uradio 10-12kj prihrane sa sve vozanjima a imam toliko pranja.
Eazlog prodaje je bio da je zauzima mesto pod supom.
 
Nazad
Vrh