Prskalice

Talianu secam se slike tvoje koja je pukla na sastavu kod toplinka,tako da sam ih lako preskocio pri kupovini. Hvala ti. :ppozdrav:
I moja nazad od postolja do bureta ima debele cevi,a ne flah kao ona tvoja ili AM.
 
Procitaj ponovo,ja ne prskam sa ekstra,giga,mega buretom vec sa obicnom prskalicom i ne treba mi bolja,a kad sam rekao Centralna Srbija mislio sam na Srbiju juzno od save i dunava.Izgleda da se nismo razumeli:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

I sta si sad hteo reci da vi sa tim ultra mega giga buradima bolje prskate nego mi u centralnoj srbiji?nama neuspeva pskanje jer su nam prskalice moravine a vama uspe extra jer imate svemirske?p omeni je bure bure,bitne su dizne i pumpa cije i je i u kakvom je stanju...
Brate mili i ja sam u Srbija,samo zapadni deo centralne srbije.:osmeh:
 
Ako je ram I krila jaki na moravi sve ostlo se da doterati,pumpa,razvodnik,dizne tako da treba gledati pozitivne stvari domaće privrede.
 
Ako je ram I krila jaki na moravi sve ostlo se da doterati,pumpa,razvodnik,dizne tako da treba gledati pozitivne stvari domaće privrede.
Па ако гледате дизне што на те агромеханике купујете ЛЕЦХЛЕР или друге дизне и мењате словенске?Пумпа је Комет,међубољима у европи,такође и разводник.
 
Vi napraviste spektakl sto je jedna FABRIKA pocela da imitira malu privredu. Umesto da su razvili nesto svoje oni tek sad rade ono sto je jedan privatnik u NSu poceo pre 15 godina i ne samo on,nego i mnogi drugi. Dunulo im iz D u glavu!
 
Ок небитно,онда зашто се мењају са ИДК,поента је јасна.Свака има своје мане...Само што некима смета што је домаћа.Ал опет њихов проблем,испадају смешни хвалећи прскалицу која је други дан од куповине ПУКЛА.
 
Na sajmu idem da pregovaram za tu moravu od 1200 lit. Da vidim smeju li gospoda da podpisu dogovor. Ako puca da plate pi duplo a ako ne ja njima duplo. Pa cemo da vidimo sta ce se posle pricati. Ovakva prskalica ako nije u fulu je sramota za poljoprivredu. Pre svega jer nema ucinka. Jedno obicno elektrootvaranje nisu stavili. Jer traktor koji nju nosi mora imati bar 5000 kg.
Znaci ozbiljnosti malo se trazi, ja ju nevidim. U svu ovu diskusiju uplicu se ljudi ciji godisnji bilans prskanja je oko 100-250 ha. Sto je verujte malo za ovakvu prskalicu. Pa makar ju davali i dzabe.
Gluplji post na ovom forumu još nisam pročitao.
 
Poslednja izmena:
Stvar je u tome da ju kupim. Ali ako,se,raspadne da oni meni vrate pare i plate cenu jos jedne ( to je dokekle i cena hemije koja se nalazi u buretu prilikom prskanja repe. A ako se nedogodi nista ja im dam pare za jos jednu. Ja sam u toliki rizik spreman ici. Jer verujem u ono sto sam video.
Niko nije pitao za 15m grane, eko mikser (500e) a kad treba 30 litara hemije istresti svi dobiju mlade. Zato hajde kad kazemo da je jeftinija nek onda bude u istoj opremi. Pa da se zna o cemu se pise.
15m grane ima u ponudi.
Ovde niko nepominje pumpu...jel to orginal comet ili se to sklapa u moravi:sta:
Original Comet.
I kazete ova Agromehanika http://www.coricagrar.rs/m382_agrom..._poljoprivredna_mehanizacija_coric_agrar.html ima jaci ram od ove
05052014991.jpg


Naci ce Morava svoje trziste.Pa koliko samo zatvora ima u srbiji i zatvorskog imanja i svi oni koriste Moravu.Zabela ima velike obradive povrsine,Padinska skela...i sta ce pritvorenicima koji su tu na odsluzivanju kazne da kupe amazonke elektronske?!Ne nego ce voziti ove,briga nekog sto nema elektroniku itd.Rusija,Ukrajna,kazakstan njima je potrebna prskalica kao i traktor da mogu da poprave u njivi.U temi prikolice niko ne kudi zmajevke od 8t a ono svaka druga uvijana sasija i varena negde..I niko ne kaze ma kakva zmajevka Fligrl je avion.Dajte da ja vozim Zmajevku kroz atar pa da vidimo sta ce ostati od nje!To su guposti!Ko je sam zaradio masinu on ce je cuvati tako jer zna kako je zaradio i zasto je grbav,a kome su kupili roditelji koji su na privremenom radu u inostranstvu,dobio na lotou vozi u kombinatu briga njega za masinu jer na kraju krajeva i sledecu ce dobiti za dzabe.Ja volim realnost.Neka neko kaze kupio sam amazon i pukla mi je sasija grane itd a,to niko nece reci jer ce ga biti sramota ali,zato nije sramota kuditi nase jer se to od malih proizvodjaca i ocekuje.
 
Nisan nešto gledao te nove moravine prskalice al ona stara mi ne treba ni za džaba...
Ova velika od 1200l mi deluje pristojno i da imam potrebe za takvom razmislio bi o njoj
 
Malo sam čito o postove Moravinim prslalicama,nevidim cene oviv veliki od 660 800 1000 i 1200l,ako neko zna moliobi da napiše
 
Nazad
Vrh