Prskalice

Ovo kao da su deca iz opste-tehnickog radila,grane lose resene,to bure kad upadnes u vagas ima da iskoci iz rama....
 
Pa pazi,ideja ti je krajnje zanimljiva,mislim da te nece ni saslusati.To ti je kao da ja idem sad u IMR i kao ja cu njima da dam predlog da mi daju novu Rakovicu i ako ona izdrzi da iscupa bukvu u Ceru ima da vam platim duplo,znas sta bi mi rekli:haha:Ustvari nebi mi ni rekli jer u IMR nemogu ni da udjem tek tako.
Moravino trziste se zna gde je,a to je centralna Srbija i oni na to tipuju,i sam covek danas kaze da im se najvise traze prskalice 330 i 440 litara u centralnoj Srbiji.Izbacili su i neki veci model sto je lepo jer ima i kupaca sa vecim povrsinama u Vojvodini koji nisu toliko zahtevni po pitanju prskalice da traze dlake u jajetu.
Sve je to lepo a o ceni niko ni reci u odnosu na ostale proizvodjace.
 
Mislis da bi ti bilo ko od prodavaca uvoznih masina dozvolio da se izivljavas nad njegovom masinom zarad nekih licnih principa? Mislim da te ne bi ni pogledao............Sasvim je druga situacija kada izbrojis lovu, onda mozes da je i i lansiras na Mesec ako hoces....
 
Pa Cveja je pisao kako po zelji prave i ojacavaju.
Vlado gresis oko strane mehanizacije,MNOOOGI uvoznici ozbiljnim kupcima daju na probu masinu pre kupovine.
 
Na ,nisam u toku koju imaš prskalicu?
Nikola tačno za vagas,meni ispala a ima taka system kao M1200.
Ako može R65 da je nosi (ali ne po dvorištu) ja bih je kupio.
Jel znate kako se dobija attest? Ja sam bio prisutan jednom nisam znao da li da se smejem ili plačem.
 
Stvar je u tome da ju kupim. Ali ako,se,raspadne da oni meni vrate pare i plate cenu jos jedne ( to je dokekle i cena hemije koja se nalazi u buretu prilikom prskanja repe. A ako se nedogodi nista ja im dam pare za jos jednu. Ja sam u toliki rizik spreman ici. Jer verujem u ono sto sam video.

Ovde se jos uvek nerazlikuje kad nesto zadovoljava potrebe i kad radi pun gas. Ja se vodim time da se na masinu mozes,osloniti, a ne da te izneveri kad je najpotrebnija. Cena o kojoj se prica ovde je klot. Niko nije pitao za 15m grane, eko mikser (500e) a kad treba 30 litara hemije istresti svi dobiju mlade. Zato hajde kad kazemo da je jeftinija nek onda bude u istoj opremi. Pa da se zna o cemu se pise.
 
Pa pazi,ideja ti je krajnje zanimljiva,mislim da te nece ni saslusati.To ti je kao da ja idem sad u IMR i kao ja cu njima da dam predlog da mi daju novu Rakovicu i ako ona izdrzi da iscupa bukvu u Ceru ima da vam platim duplo,znas sta bi mi rekli:haha:Ustvari nebi mi ni rekli jer u IMR nemogu ni da udjem tek tako.
Moravino trziste se zna gde je,a to je centralna Srbija i oni na to tipuju,i sam covek danas kaze da im se najvise traze prskalice 330 i 440 litara u centralnoj Srbiji.Izbacili su i neki veci model sto je lepo jer ima i kupaca sa vecim povrsinama u Vojvodini koji nisu toliko zahtevni po pitanju prskalice da traze dlake u jajetu.
Sve je to lepo a o ceni niko ni reci u odnosu na ostale proizvodjace.

I sta si sad hteo reci da vi sa tim ultra mega giga buradima bolje prskate nego mi u centralnoj srbiji?nama neuspeva pskanje jer su nam prskalice moravine a vama uspe extra jer imate svemirske?p omeni je bure bure,bitne su dizne i pumpa cije i je i u kakvom je stanju...
 
Pa Cveja je pisao kako po zelji prave i ojacavaju.
Vlado gresis oko strane mehanizacije,MNOOOGI uvoznici ozbiljnim kupcima daju na probu masinu pre kupovine.


Da znas koliko im je znacajno trziste Srbije gde godisnje prodaju onoliko masina koliko se proda u jednoj zemlji na zapadu za jedan dan.Pogledaj na stranici o subvencijama za 2014 postove od danas,pa vidi kakva je realno snaga srpske poljoprivrede.

Prodavci automobila , koji prodaju automobile u mnogo vecem broju nego sto se prodaje polj. mehanizacija, jer svakom coveku je potreban auto za razliku od traktora koji ne treba bas svakom, daju ti auto da provozas u prisustvu prodavca 5-10 km i to je sve..Sta mislis da bi ga dao da ga koristis 5-6 dana, pa da ga vratis?


Ovo izgleda postade tema sa ubedljivo najvise prepirke na forumu, ko je pustio duha iz boce???:haha:
 
NA mislio sam da je sa okruglim cevima kao moja bivša Vojka (trenutno ram na otpadu) Isto se I Moravin ram od atomizera pokrivio ali još se drži sreća te je u voćnjaku i do voćnjaka ko na pisti.
 
Nazad
Vrh