Prikolice

Branko je napisao(la):
Samo još da ima balonki guma...
Inače, ovako na prvi pogled, sve izgleda super. ::svaka cast::

te gume su bile samo privremeno na njoj jer jos nije bila gotova


a zile full sredjene su prosle godine prodavana i za preko 5000 a sad je mrtva sezona pa cena je niza sto je normalno ja bih moju prodao za 4500 ima slika na predhodnim stranama.....
 
bokib je napisao(la):
zike jel to sa traktorom? pa zmajevku uzmes za te pare
bokib pa ja sam rekao cenu od zmajevke jer je nas clan Mladen87 lepo pitao koliko kosta remontovana zmajevka i ja sam na njegovo pitanje odgovorio, pazljivije citaj i bice :D
 
mladen87 je napisao(la):
kolika je cena remontovane zmajevke?
Post je spojen: [time]уторак, 08. фебруар 2011. 09:30:53 CST[/time]
_________________________________________________
Branko je napisao(la):
Samo još da ima balonki guma...
Inače, ovako na prvi pogled, sve izgleda super. ::svaka cast::
kod nas je jedan covek stavio gume od jumbo prikolice,one niske gume!majstor mu isekao srce od zmajevkinih felni i navario na kamionske felne!kaze da su mu balonke pucale kad ide brzo a prikolica puna pa je stavio kamionske!
Ja sam na moju zmajevku stavio 17,5 cola felge i bas lijepo izgleda,jest da je sanduk 450/250/100 ja ga smanjio
 
Danas majstor zavrsio prikolicu
2ptbigi.jpg

mehanizam za otvaranje stanica
359xqug.jpg

35hmql2.jpg
 
750e me kostalo sa majstorima i materijalom obe strane okovane stranice sa jedne strane rinfuz i sve sitnice koje su trebale da se odrade
 
aa onda je to **greška ,ja imam u planu uzeti tehnostroj prikolicu 12t nosivosti pa bi mi povracaj odgovarao,ali ako od toga nema nista onda cu uzeti 2 remontovane zmejovke i bog da me vidi :cool:
 
jova82 je napisao(la):
batoni kakve su to dimezije sigurno si pogresio, zmajevka nije siroka 250
Pa ja sam je i skratio i suzio a bas je zmaj i to ona sa lijevanom sasijom i onim velikim dobosima ja mislim da su to prve serije
a sve zbog malih traktora kad se na nju drmne 7 t ima sta vozati po mokrom ::namigivanje::
 
Da li Utva od 5 t0na u solidnom stanju vredi 1700e.Ima slika u polovni automobili ali ja neznam kako da prebacim da je vidite.Ako vredi tu je blizu mene isao bih da je kupim ali nisam nikada video neku u nas kraj. Kako se pokazala sa tovarom u refuzu.
 
batoni, nisu to prve serije bas tako. te prikolice je radila pobeda za zmaj, a zmaj je kasnije otkupio licencu i poceo praviti ( samo bez odlivanja ) ovo sam cuo iz prve ruke jer jedancovek sto je bio tehnolog tamo mi je pricao
 
pa jel pobeda ima velike dobose :sta:
volio bih da su mali ali mi malo skupa ta igranka da mjenjam anker plate dobose pakne :nono: kad uspijem sliku ubaciti objasnicu i zasto
 
srdjuanzorz je napisao(la):
Da li Utva od 5 t0na u solidnom stanju vredi 1700e.Ima slika u polovni automobili ali ja neznam kako da prebacim da je vidite.Ako vredi tu je blizu mene isao bih da je kupim ali nisam nikada video neku u nas kraj. Kako se pokazala sa tovarom u refuzu.

Jel to kiperka?
 
Nazad
Vrh