Prikolice

dukej je napisao(la):
Da li zna neko koliko košta registracija za prikolicu po ovim novim propisima (nove tablice i sl.)?
1tona-1000din
Nije baš u dinar,ali tu je
 
2eq83o7.jpg
ovo je prava prikolica.... :D
 
dali neko zna (a verovatno da zna) koje felne odgovaraju na zastavinu prikolicu imao sam felne od te prikolice ali su slabe pa brzo pucaju
 
miroslav94 je napisao(la):
dali neko zna (a verovatno da zna) koje felne odgovaraju na zastavinu prikolicu imao sam felne od te prikolice ali su slabe pa brzo pucaju
Koliko cola su gume, ako imaš kakvu sliku ti stavi da vidimo, može da se napravi drugo srce od jačeg materijala pa da se ucentrira i zavari pa neće pucati. Najbolje je stavi sliku da vidimo, pa onda komentari i predlozi. Poz.
 
Mislim da na zastavu idu gume 8.25-20, jednom sam se raspitivao da kupim jednu, pa mi tako reko prodavac
 
evo jos koja slika prikolica koje sam remontovao...bolje su i od novih a kostaju mnogo manje....
iqv634.jpg

34sr0w4.jpg
 
kolika je cena remontovane zmajevke?
Post je spojen: [time]уторак, 08. фебруар 2011. 09:30:53 CST[/time]
_________________________________________________
Branko je napisao(la):
Samo još da ima balonki guma...
Inače, ovako na prvi pogled, sve izgleda super. ::svaka cast::
kod nas je jedan covek stavio gume od jumbo prikolice,one niske gume!majstor mu isekao srce od zmajevkinih felni i navario na kamionske felne!kaze da su mu balonke pucale kad ide brzo a prikolica puna pa je stavio kamionske!
 
ja sam novi na forumu radim prikolicu jednoosovinku interesuje me gdje kupiti dijelove za zraćne kočnice i ima li šema razvođenja da napomenem na traktoru zetor 7745 samo imam kompresor i išlag ventil
 
reeno je napisao(la):
ja sam novi na forumu radim prikolicu jednoosovinku interesuje me gdje kupiti dijelove za zraćne kočnice i ima li šema razvođenja da napomenem na traktoru zetor 7745 samo imam kompresor i išlag ventil
Naj povoljnije nadji gdje rashodovanu kamionsku pa poskidaj prolazeci tvojim krajem cini mi se da sam na vise mjesta video kamionske rashodovane.Poz
 
Nazad
Vrh