Prikolice

zavisi po kakvom je terenu vuces kod nas moze i imt 539 vazno samo da ti rade kocnice na prikolici
 
Sta se stavlja na zmajevkama izmedju gibnjeva i osovine? Kod mene nema nista i kad je bas puna prilikom skretanja hoce da kace tockovi o sasiju!
 
Kod mene na zmajevki sam napravio te podmetace od drveta, mislim da sam na vasarima video da prodaju gotove a od kog su materijala nemam pojma :sta:

2uh3i15.jpg
 
Da, da na to sam mislio, i meni se cini kao da sam negde vidjao drvo ali nisam bio siguran, videcu po vasarima da uzmem nesto! Hvala svima pozz :ppozdrav:
 
banePA je napisao(la):
Sta se stavlja na zmajevkama izmedju gibnjeva i osovine? Kod mene nema nista i kad je bas puna prilikom skretanja hoce da kace tockovi o sasiju!

obicno se stavlja dva podmetaca, jedan je debljine 3 cm ja sam pravio od nosaca pluzne glave iseces na meru probusis rupu i bude original fabrika, mozes naci i na vasaru original ali nisu bas jeftini... ako su ti gibnjevi nasprengovani i ako su jos ojacani dovoljan ti je i jedan podmetac... :ppozdrav:
 
Koja je najuza i najmanja prikolica za traktor a da je dobra,treba mi takva zbog medjurednog rastojanja...ili da pravim.......a cena....
pozdrav :ppozdrav:
 
E to ćešteško naći, da je jeftina, da je uska, da je očuvana. (šala) ako misliš da prolaziš kroz maline sa traktorom i prikolicom naj bolja varijanta je kućna izrada, praviš kako ti odgovara dužina, širina, visina, a u metvi na otpadu imaš da nađeš osovina od vojnih prikolica nisu skupe, imaš još i materijala dobrog a jeftinog. Poz.
 
ljudi de ima da se nadje dobra polovna tehnostrojka 8t u dobom stanju? tu moze sirom vojvodine?
jel zna neko ko prodaje?
 
postovani poljoprivrednici imam jedno pitanje..
imam pravljenu prikolicu od djaca isecena kabina registrovana na 5t madab sam tovario i vise , nonstop mi izbacuje crevo za kipovanje kada je malo vise opterecena kad ocu da dignem sanduk...
izbacuje de se spaja cev sa srevom...
sta da uradim da bi to sprecio da mi se vise ne desava:haha:?
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh