Prikolice

pozdrav svima , evo i ja da posstavim sliku prikolice koju koristim za seno inace rucni rad


vzcvf6.jpg
2h378y1.jpg
ydrx5.jpg
 
Potpore jesu potrebne , da nemismo posle vezivali prikolicu. A uopste ne smetaju , jer ime dovoljno prostora da bala prodje iymedju njih. A ako bas zasmeta onda se potpora izvuce rukom na gore i nema problema.
 
Onda je u redu, učinilo mi se da su fiksirane. Koliko bala može da stane na nju? Ne bih da budem dosadan ali me zanima jer i ja planiram da pravim nešto slično.
Od čega je osovina?
 
Moze da stane 200 bala od poljostroj prese. I to 200 bez vezivanja prikonice, a u transportu je vuce 539. Sasija je cini mi se od Zastave.
 
Treba mi jedna osovina od neke prikolice ili kamiona,ako neko zna za tako nesto neka mi javi :cao:
 
Koja te osovina zanima sa samicama gumama ili duplim, goša, utva, bvp ili neka druga?
Sakuljan sutra ti šaljem broj od drugara koji ima osovine za prodaju.
 
ne zamerite sto malo menjam temu ali treba mi pomoc oko prikolice za stajnjak,naleteo sam na velgericu5t u losem stanju bez guma za 1000 evra,kako se pokazala i koliko ks traktora je potrebno za nju ili uopsteno neki savet...hvala
 
Evo moje prikolice imam ih 6 kojekakvih
5oe8zm.jpg

2nl62ir.jpg

2i1gx29.jpg

1427hpv.jpg

Ova poslednja je jos uvek u izradi i imam jednu kikindu od 5 t kiperku
 
Evo uz danasnju napomenu jednog clana stavljam slike moje prikolice koju sam radio prosle godine ko nezna i ko je zaboravio kako su tekli radovi neka se vrate negde oko 50 stranice ima ceo postupak rada :D
15qufsi.jpg

foj4bc.jpg

20us8j4.jpg

Slike su sa onog vremena kad je sastavljana mada jos uvek nije sve gotovo posto mi fale dva dobosa i dva para pakni pa nisam sredio kocnice (ono najvaznije) ali sam je koristio prosle sezone i jako sam zadovoljan mislim da nisam pogresio i mislim da se moj rad isplatio
 
Nazad
Vrh