Prikolice

Nisu zakidali baš na svemu.Dešavalo se da umesto hidrauličnih creva nabudže creva za vazduh, umesto punog materijala stave cev i tako te stvari.
 
Kako na kojoj
Ima i sa dva i sa 1 retko je sa dva
Nasicanka 4t isto ima sa dva u sa jednim vecim
Mala nasicanka 3t uvek sa 1 klip
Dubrave uvek 1


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Na kikindi 4t i nasicanka 4t isti klipovi za kipanje ko na znaj 8t provereno,barem kod mene je tako

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ја имам Нашице 4 тоне и има један клип, није као на Кикиндској или Змај.
 
Kakva onda to nasicanka? Ja imam jednu 4 t i prijatelj ima dve i sve su sa dva klipa

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ако не заборавим сликаћу ти. Колико сам разумео имале су само доње странице, ова моја има и горње (неко је доградио).
 
Moje su te i kikinda i nasicanka sa po dva klipa
193d53ed5d9b754cf9e88817a644534e.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Kakva onda to nasicanka? Ja imam jednu 4 t i prijatelj ima dve i sve su sa dva klipa

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Lepo sam napisao da postoji imai zet i drugar i jos par u selu, mislim da je bolja nego ova sa dva klipa sto ja imam

Ta sa jednim ima manji medjuosovinski razmak, kraca je sira je nekako je skladnija
Ima sitni rol stranice

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Има код мене у комшилуку Кикинда са једним клипом на три стране кипује. Али кад су јој радили странице направили је само на страну да кипује.
 
Има код мене у комшилуку Кикинда са једним клипом на три стране кипује. Али кад су јој радили странице направили је само на страну да кипује.
Da i ovde ima jedna kikinda sa jednim klipom ali je trostrani kiper...ne smalo indeticna kao dubrava kiper
 
Ja znam da ima sa jednim klipom
ali je mali klip od zmajevke i imale su problem da se vremenom od tereta malo krive!!


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Drustvo tragam za felnama 15,3 sa 5 rupa za balonke gume. Hocu da ih stavim na moju IMT prikolicu umesto 16.
Zna li neko tačnu oznaku ovih 15,3 felni, zbog raspona rupa?
Koga god pozovem od ovih koji se bave felnama traze mi te oznake.
 
Imas na kp sa 6 rupa, prepravis srce malo i eto ti felni..

Evo moja prepravka na 17.5, ostalo jos da stignu novi ventili i da se nameste gume..

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh