Prikolice

Imali i mi tu sa gibnjevima i cale pre par godina prodao za 1000e a gume jos original na njoj i covek vuce ugalj po selu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja pre neki dan prevrnnu skoro kupljenu imt-vu :D, terao djubre u bastu, strana po vrhu, udje u "brazdu" hop i ode, nista joj nije bilo, samo dobice gume 235/17.5 i malko da joj prosirim gaz, i da se pripazi sledeci put...
 
Da li može praviti problem prilikom kipovanja na stranu ako su na prednjoj osovini 7.50-16, a na zadnjoj 16c koje su niže?
 
Da li može praviti problem prilikom kipovanja na stranu ako su na prednjoj osovini 7.50-16, a na zadnjoj 16c koje su niže?
Nikakav problem
Evo slika jedne ZDRAVO krive dubrave
3ccb5a3098bbc348888981204e00802f.jpg


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Ne znas sta je gore,kad je sasija kriva ili puknuta,kontam mozda ovo prvo ...Moja jedna zmajevka je bila napuknuta na sasiji iznad petog tocka jer je bila prevrtana 2 puta puna psenice,sad jesenas sam neku vlaznu zemlju nosio sa njom i zbog neiskustva sa istom ja je pretovarim ko zna koliko,bila je navrsena zemljom ::sramota:: i prilikom kipanja se skroz slomila sasija tu kod petog tocka,bez problema ona tako ide jer kad se spusti sanduk ne primeti se gde je pukotina,a peti tocak to drzi da se ne razdvoji ...Uglavnom sad ceka prolece da se igram opet varioca,ima tu posla to zavariti jer treba skidati peti tocak,mozda i sanduk komplet dole,varenje je tu manji posao nego rasklapanje i sklapanje posle,a srafovi svi zardjali u tri lepe,to sve seci brenerom i ubaciti nove ...
Kontam kad bi na turskim prikolicama toliki pretovar bio iskrivile bi se prikolice kao alu folija :p.
 
Ova dubrava nije moja
I ja imam jednu malo krivu takvu sam je kupio kad budem imao vremena ispravicu je

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Čudno mi je da su na kikindu stavili iste klipove kao na zmajevku što su stavljali, s obzirom da su zakidali na čemu god su stigli. Mogli su i na klipovima da zakinu.
 
Nazad
Vrh