Prikolice

Lepo urađeno svaka čast!!!Imam jednu zamerku samo, patos iznutra još kilo farbe i izgledao bi još lepše.:ppozdrav:
 
Uljanom, nitro brzo gubi sjaj

- - - - - - - - - -

fotografija0431.jpg


- - - - - - - - - -

fotografija0432.jpg


- - - - - - - - - -

fotografija0433.jpg


- - - - - - - - - -

fotografija0437.jpg
Koliko mislite da vrede ove prikolice.
 
Hteo bi sad pred sezonu malo da sredim moju prikolicu.. Stranice su odlicne mislim nisu trule ulubljene i slicno,ima sitnih popravki ali nije strasno.. Pa bi na kraju radova hteo da je ofarbam... Sta vi predlazete kako da je spremim za farbanje?? Prvo smirglanje pa osnovna pa farbanje?? Hteo bi to kvalitetnije da uradim da rdja ne izbije do godine odmah.. Svi predlozi dobrodosli.. :bravo: Evo o kojoj prikolici je rec..

YRcXU.jpg


I koju boju da uzmem za stranice da bude kvalitetnija a naravno da bude iste nijanse kao stara boja.. Hvala.. :ppozdrav:
 
E pa da sam blizu platio bi 150e da mi je urade kako treba ali gde ovde to da uradim.. Nema toga nista.. Ostaje mi smirgla jedino resenje..

I kad nanesem Antirost sta posle??? Opet ismirglam ili sta????
 
@cira92 I posle nanosenja treba opet antirost osmirglati, hoce da napravi problem posle nekog vremena. Imas temu limarsko farbarski radovi.
 
Kinez- poslao sam ti poruku.. Mogu li Antirost naneti cetkom obicnom???

Znaci ismirglam lepo,nanesem antirost pa ponovo ismirglam,pa osnovna pa farba???
 
Nazad
Vrh