Prikolice

Gledo sam da kupim 485 prikolicu ali nisam mogo da nadjem broj sasije samo ima na tablici broj gazda prikolice mi tvrdi da one nemaju broj kojiko se ja razumijem svaka prikolica ima broj ali na njoj nisam naso.
Pitanje; imali broj sasije i gdje stoji
 
i ja sam mislijo gledo ali nema sigurno je nesto muljano oko papira pa je prebrusen broj i prefarbano
 
nisam je sliko u tome i jeste problem sto je prikolica u odlicnom stanju bila garazirana remontovana pre 4.god mijenjane stranice pod i prefarbana ispravna kipa mislim i kocnice mada me one nisu interesovale kod mene nema brda gume su dobre neda je bez 3000€ a mislim da bi se spustila cijena za koju stoju covjeku trebaju pare kupijo zemlju pored kuce ako je ne isplati uzet ce je komsija
 
zanima me jel kod imt jednoosovinke odg paknovi samo od imt ili? i gde bi to moglo da se kupi???
 
Znas kako tablica se prebaci sa druge prikolice i saobracajna i to je to ,ja ne kazem da je taj to radio ali ljudi svasta rade velike su to pare a tesko se prave dobro otvori oci za sta ih dajes, trebala bi da ima broj ....
 
to znam da se tablica prenese dvije nitne i gotovo reko sam mu da je oteramo registovati na njegovo ime posle plaim prevod to je jevtino mislim 20.km a on se izvlaci kao nema problema de ti isplati da dam covjeku pa ce mo registovati ja na to nebi pristo ni u ludilu posle nema para a ni prikolice mogo bi je samo na kilo prodati
 
i ja sam mislijo gledo ali nema sigurno je nesto muljano oko papira pa je prebrusen broj i prefarbano

Kad sam atestovao moju kamionku za zelene table, rekli su mi da je broj iznad petog tocka.Trazio sam, šmirglao i nema.Posle dosao prodavac prikolice, 2 sata smo smirglali jebavali sa obe strane i na kraju nasli.Pojavili se svi brojevi, utisnuti sa se ubijes, tanki kao kosa.Tako da ako prikolica vredi, dobro ti ozuljaj tu desnu stranu smirglom i žičanom četkom.
 
slikke-012.jpg


- - - - - - - - - -

slikke-009.jpg


- - - - - - - - - -

slikke-010.jpg


- - - - - - - - - -

slikke-011.jpg


- - - - - - - - - -

slikke-013.jpg
Ostao sam duzan od letos da postavim slike kako sam odradio prikolicu.
 
Nazad
Vrh