Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav Svim forumasima ,ja sam Milisav iz okoline Sombora,mesto Stapar.
 
Pozdrav svima na ovom forumu.
Ja sam Slobodan iz okoline Negotina, selo Milosevo. Najvise se bavim proizvodnjom povrca, a malo vinogradom, psenicom...
 
Dobar dan svima ja sam Bojan iz Novog Sada nebavim se poljoprivredom ali planiram zato sam se i registrovao na forum da bi nesto saznao i naucijo
 
ima li ko?! da me uputi u poljoprivrednu proizvodnju kozarstvo,plastenici to me interesuje i to mi srcu lezi
 
Pozdrav,ja sam Lazar Drobnjakovic iz Gornjeg Milanovca,student vocarskog smera na Poljoprivrednom fakulteta,uzgred se bavim i proizvodnjom voca i otkupom voca.Ove godine planiram da prosirim svoju proizvodnju voca na jos 3-4 ha tresnje.
 
Pozdrav svim novim clanovima.
Gliso,evo za pocetak da naucis nesto novo:nepise se "naucijo" vec "naucio"
 
Ja sam Milan iz Vukmanovca, selo blizu Jagodine, bavim se ratarstvom uglavnom, ali i ostalim granama poljoprivrede.
 
Pozdrav svima , ja sam Tanja iz Beograda , imam vikendicu na obroncima F. Gore - Krcedin i tamo lep mali vocnjak na nekih 15 ari , stoga svo svoje slobodno vreme provodim tamo odmarajuci se i pazeci na svoje vockice :) :sreca:
 
Pozdrav,
Ja sam se predstavio već jednom,al pošto je forum prebačen na novu platformu kaže da moram ponovo...
Moje ime je Stevan, živim u Krušedol selu,bavim se ratarstvom ( oko 35 hekta zemlje) i stočarstvom (govedarstvo)...
 
Pozdrav svima!!! Moje ime je Miljan i javljam se iz Cuprije (pomoravlje). Po obrazovanju zanatlija metalske struke, ali
moja interesovanja se ne zavrsavaju na tom polju. Ne posedujem obradivu zemlju, kao i polj. mehanizaciju. Smatram da je
forum jako zanimljiv i da na ovim stranicama mogu da naucim dosta toga od iskusnijih ljudi iz ove grane privrede.
Naime pre par godina oprobao sam se u proizvodnji sampinjona. Volio bih da probam sa pcelarstvom.
Pozdrav!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh