Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,
ja sam Branko iz Sapca, iz hobija uzgajam burske koze i ukrstam sa domacim. Imam stado od oko 15-ak komada
 
Pozdrav

Pozdrav,
Dusan Filipovic iz Zemuna.Ima puno lepih stvari i tema ali je ovo mnogo komplikovano i sta ce nam engleski jezik?
 
nisam novi clan al sto se mora mora se :)
Dragan Ignjatovic, Loznica 88god, bavim se svim i svacim izmedju ostalog na ovom forumu sam se registrovao zbog ovaca, da razmenim iskustva i steknem nova znanja u ovoj jako zajebanoj grani stocarstva. pozdrav svima
 
Pozdrav!
Ja sam Ljubomir iz Obrovca ,imam mnogo hobija i bavim se svim i svakakvim majstorijama.
 
Dzigal

Pozdrav svima . Rodzen sam na Pesterskoj visoravni u selu Trijebine. Elektricnu energiju smo dobili prije par dana pa smo prodali bika dabi kupili pc. Postar nam je lisica , vuk domaca zivotinja a medved nam trese u jesen kruske. Malo sale nije na odmet i nikom ne smeta. Zelim sa par rijeci samo da se prestavim .
 
bavim se gr. limarijom, a koke, piliće i kuniće držim (gajim), za vlastite potrebe.Forim pratim od marta prošle godine(registrovan),nisam nešto aktivan, više pratim iskustva drugih,i vrlo sam zadovoljan stručnošću i kolegijalnošću forumaša.Iz Inđije sam, oženjen i imam tri ćerke. Pozdrav svima.
 
promenio sam ime(gilgames) zbog problema sa registracijom ..., pozdrav svim clanovima i da nas jos bolje posluzi ovaj novi forum !
 
LJudi jedva se prijavi,da nebi dece nista od prijave,stari sam clan al evo opet novi.Pozdrav iz Lacarka
 
Pozdrav svima Slobodan iz Prahova bavim se iskljucivo poljoprivredom radim oko 100 ha. vecina je pod psenicom itd..
 
Pozdrav, ja sam Dario, živim u mjestu Šag pored Valpova, RH. Imamo raznih vrsta životinja i njima se bavimo iz hobija.
 
Ja se zovem Darko zivim u Kacarevu selu blizu Panceva. Najvise se bavim uzgajivanjem kunica. Vec sam bio registrovan na ovom forumu ali sam zaboravio lozinku forum je super
 
Pozdrav svima! Ja sam Alma, iz Sarajeva. Imam mini frmu koka nosilja i bavim se povrtlarstvom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh