Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima ja sam Slavisa iz Kraljeva planiram da se bavim stocarstvom u buducnosti i nadam se da cu uspeti u tome
 
Здраво, ја сам Дана.
Пре 2 године сам купила кућу на селу и одлучила да производим за себе еколошки храну где сам тотални почетник, имам један мањи пластеник и нешто обрађене земље ван њега.
 
Pozdrav forumasima .Ja sam Rastislav zivim u Kulpinu .Paprika luk i jagoda su oblasti koje su za mene najinteresantnije.Pa pisacemo o tome.
 
pozdrav ja sam Mladen Andjelkovic(mladja kg)po zanimanju sam veterinarski tehnicar.imam 5 hektara i izgradnja farme imam svu potrebnu mehanizaciju(jaka ledja)i dobru volju moja interesovanje su stocarstvo i mehanizacija
 
veliki pozdrav forumasima,alexandar se zovem,bavim se remontom poljoprivrednih masina u svojom radionici i obradjujem 17ha zemlje
hvala
 
pozdrav svima mi mso firma iz n.sada koja se bavi otkupom preradom i proizvodnjom lekovitog bilja
 
Ne znam zasto bi se opet predstavljao kad sam to vec radio, ali ako je novo pravilo u redu. JA sam Momcilo iz Zice i bavim se stocarstvom
 
Pa da se predstavim. moje ime je Snezana, zivim u okolini Beograda. Po zanimanju sam tehnicar cvecarstva, i u fazi sam otvaranja sopstvene cvecare. uz to igrom slucaja sam pocela sa uzgojem kunica, o cemu inace ne znam nista, ali uz pomoc prijatelja nekako ide. nadam se da cu ovde moci da saznam sta me zanima a i da cu biti u stanju nekim savetom da pomognem nekome. hvala
 
Pa da se predstavim. moje ime je Snezana, zivim u okolini Beograda. Po zanimanju sam tehnicar cvecarstva, i u fazi sam otvaranja sopstvene cvecare. uz to igrom slucaja sam pocela sa uzgojem kunica, o cemu inace ne znam nista, ali uz pomoc prijatelja nekako ide. nadam se da cu ovde moci da saznam sta me zanima a i da cu biti u stanju nekim savetom da pomognem nekome. hvala


velika dobrodoslica za dame i pozdrav za sve nove clanove :ppozdrav:
 
Pozdrav svima,ja sam Vladan iz okoline Paracina,moj otac je resio da se bavi kozarstvom i posto se ne razume u kompjutere moram ja umesto njega da pisem :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh