Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav forumasima ja sam se predstavio pre godinu dana ,ali zbog novih pravila na forumu evo me pod novim korisnickim umesto rodja sad je rodja78.Iz Macve sam i iskljucivo poljoprivreda!
 
Zdravo svima.
Evo i jednog Crnogorca.Možda pomislite da će pasti veliki snijeg ili biti neko nevrijeme kada se Crnogorci javljaju...Ha,ha, malo humora :)
Ja sam Peđa iz Crne Gore.Nisam poljoprivrednik.Bavim se totalno drugim poslom ali volim poljoprivredu,pogotovo voćarstvo i plastenike.Nadam se da vam kao laik i početnik neću mnogo smetati.Planiram na jesen zasađivati voćnak na selu pa sam se pridružio ovom forumu sa nadom da ću naći odgovore na moja pitanja.
Biće dosta pitanja,možda za Vas iskusnije bude i smiješnih pitanja...
Interesuje me zašto je na sajtu dosta engleskih izraza i riječi ?
Pozdrav svima.
 
Pozdrav svima! Ja sam Ljubica Djurdjevic iz Kuzmina okolina Sremske Mitrovice. Svidja mi se vas forum, cesto ga posecujem. Imam 1 jutro jagoda i jos uvek se u nekim stvarima ucim.
 
Pozdrav svima, zovem se Mile, iz okoline Novog Sada sam. Bavim se tovom Brojlera i od skoro pomalo i zemljoradnjom. Vec neko vreme citam postove drugih, vidim da ima dosta obrazovanih i iskusnih ljudi, nadam se da nesto mogu nauciti, a mozda i neko od mene.
 
Pozdrav svima na forumu, zovem se Drako iz Požarevca, imam nešto malo imanja koje obradjujem, zanima me mehanizacija i metode obrade zemlje
 
Dobar dan želim svim članovima foruma, kako propozicije nalažu da se predstavim, ja sam Milan iz sela Vlaški Do u opštini Smederevska Palanka. Poljoprivreda mi nije glavna preokupacija, ali nalazim vremena za neke njene grane. Između ostalog, dugogodišnji sam pčelar, par godina i član redakcije časopisa PČELAR, kao i predsednik komisije za međunarodnu saradnju Saveza Pčelarskih Organizacija Srbije (SPOS). Pre par nedelja sam zasadio i jedan omanji vinograd, te planiram da na ovom forumu usvajam neka nova znanja i iz te oblasti.
Dostupan na mejlu pcelar@gmail.com i raspoložen za komunikaciju sa vama.
Srdačan pozdrav svima.
 
Dobar dan svima koliko Vas ima a biće ih sve više..........
Moje ime je Nebojša, živim u Beogradu, radim u LUX taxiju, držim šarplanince i imam veliku ljubav prema njima. Takođe me zanima i voćarstvo, i imam nekih skromnih 2ha pod mladim voćem, pola je pod leskom oko 400 kom a ostalo su trešnje, jabuke, kruške i šljive. Područje srema je u pitanju pa se susrećem sa mnogim problemima, ali ovako smo jači pa..........moramo Mi pobediti.
Sajt je Extra a ja se tek sada sa malim zakašnjenjem i pretstavljam, al eto.... Ako nekom nešto treba slobodno me kontaktirajte......
 
Zdravo svima, ja sam Živojin Garašanin iz Aranđelovca, ove godine sam diplomirao na Poljoprivrednom fakultetu na smeru za zaštitu bilja i to je ukratko to. Poz
 
Поздрав свима, ја сам Мирко Марковић стари сам члан овог форума(mirko_markovic67) али нисм могао да се улогујем са старом шифром због промене e-mail adrese.
 
pzdrav svima . ja sam se predstavio pre vise od godinu dana ali ako treba evo opet cu :ja sam Zoran iz posavotamnavskog kraja pod imenom koceljevac bavim se iskljucivo poljoprivredom tj. stocarstvom , ratarstvom , vocarstvom . volim poljoprivredne masine, dobru staru rakiju i lav pivo {u normalnim kolicinama} .
 
Jos jednom da se vpredstavim. Ja sam zeljko proizvodjac jagoda i maline polana iz Paraga i mogu samo da kazem da sam vam veoma zahvalan sto mozemo doci do veoma znacajnih informacija u samoj proizvodnji ovog jagodicastog voca putem ovog foruma, i jos jednom veliki pozdrav svim forumasima poljo info.....
 
cao svima.. ja sam ivan iz kragujevca.. studiram veterinu i bavim se ovcarstvom... pozdrav za sve!!! nadam se da je dovoljno za pocetak ;)))
 
Upisite odakle ste, aman ljudi sto je to tesko!!
U profilu stavite odakle ste da bi vam se stalno videlo ispod avatara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh