Poljoprivredni seminari

Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ivane,jel bi moglo da se uradi nekako da program sam pravi 'table' od vise br.parcela pomocu naziva parcele.Znaci parcelama razlicitih br. damo isti naziv a program automatski da ih sabira i pravi tablu.?I ja imam problema sa klasama zemljista,pod istim br.imam 2 klase,a moze da se bira samo 1. :ppozdrav:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Fodor je napisao(la):
Ivane,jel bi moglo da se uradi nekako da program sam pravi 'table' od vise br.parcela pomocu naziva parcele.Znaci parcelama razlicitih br. damo isti naziv a program automatski da ih sabira i pravi tablu.?I ja imam problema sa klasama zemljista,pod istim br.imam 2 klase,a moze da se bira samo 1. :ppozdrav:
O tome smo dosta pričali na seminaru. Radimo na tome za septembar.

Trenutno imate dve mogućnosti:
1.Da parcele u fond zemljišta upisujete po tablama (za klasu treba staviti preovlađujuću)
2.Da uneseš sve katastarske parcele...ali to najčeće veoma povećava kasnije broj unosa radnih naloga... :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Evo jedne fotke forumasa sa jucerasnjeg seminara. Na fotki su gledajuci sa leva na desno clanovi: sepa, miroslavk, ja (Bubu) i mcbaycow. :ppozdrav:

Sto se seminara tice, bilo je zanimljivo i poucno! Zeljno ocekujemo nastavak na jesen.. :cao:

 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Bubu skloni sledeći put ruke da vidimo dokle ti je prsluk :haha: Pozdrav za Novosadske brucoše :D
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

KishRobert je napisao(la):
Ovom reperu mc-u je blizi NS od ZR-a?
c,c,c,c....

Pa kako nije blizi kad on covek zivi i studira u Novom Sadu! :D Mi smo zajedno krenuli na fax ali sam ja diplomirao pre njega (prevremeno i privremeno :haha: :haha: :haha:) :D

@ZRENJANINAC

Meni je prsluk dobar! :p
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Pa, dobro vece, svima! :osmeh:

Isidora je bila opravdano odsutna ovih dana, posla je imala,bas, bas... ali, da se ne lazemo - vreme je divno... :osmeh:

Novi Sad nisam posetila, tako da mogu da prenesem samo pozitivne komentare svojih kolega (koji su to vec potvrdili :osmeh:), zato nisam mnogo komentarisala... (Ganga) :osmeh:

Ajmo, Sremska Mitrovica - sledeci ste! :cool:
28. i 29.03. smo tamo... ocekujemo vas sve... ::namigivanje:: :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Da, Sabac se polako puni...ali, ne brinite, u svakom slucaju ce seminar biti odrzan ( i ako se grupa popuni i ako ne...) ::namigivanje::

Bicete blagovremeno obavesteni... :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ima , ide mi supruga umesto mene jer ja sam u velikoj gužvi :udri:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

I ja sam u gužvi al šta da radim :zli:
loše su se organizovali samo mesec dana ranije da je pomeren bilo bi ok .
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Samo kukate,
idite na taj seminar,nece vam kruna s'glave pasti!
 
Nazad
Vrh