Poljoprivredni seminari

Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Prvi dan u NS-u je bio veoma zanimljiv a naredni ce biti jos bolji! :bravo: ::svaka cast::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ljudi kako stojite sa unosom podataka u program?Ja i moja Sosa juce zavrsili sa fondom zemljista,da nam oci pobele.Danas pocinjemo plan biljne proizvodnje. :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

E, Novosadjani, zao mi je sto nisam u mogucnosti da dodjem da snimim situaciju :osmeh:, ali cujem da je bilo vrlo pozitivno! ::svaka cast::

Ako zelite da aktivirate program, zovete na fixni tel. 013/ 837-029 od 10-15h ili Radojicu (Mocu) od 19h na mob. 063/307-038

II grupa NS sutra!!! :osmeh:
:cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Seminar je odličan, na žalost danas sam dosta propustio, možda da navratim u petak sa drugom grupom?
Ovo nam je preeeeko potrebno. Hvala organizatorima ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

t517yv.jpg
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Fodor je napisao(la):
Ljudi kako stojite sa unosom podataka u program?Ja i moja Sosa juce zavrsili sa fondom zemljista,da nam oci pobele.Danas pocinjemo plan biljne proizvodnje. :cao:

Pa ti mu baš dao gas po Sosi :haha: :haha: :haha: Dobar si :ppozdrav:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

10zmqs3.jpg

[
Post je spojen: [time]среда, 23. март 2011. 17:14:13 CDT[/time]
_________________________________________________
sor79h.jpg

dpya0i.jpg

mhbjfr.jpg

Post je spojen: [time]1300896951[/time]
_________________________________________________
3013syp.jpg

Post je spojen: [time]1300918686[/time]
_________________________________________________
21an3vl.jpg

29lcldj.jpg

11to2uh.jpg

xeoldz.jpg
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Branko je napisao(la):
Četvrtak i petak dolazim u NS na seminar.

Radujem se susretu sa forumašima.
branko vidimo se,
zahvaljujem se Isidori sto me je zadnji trenutak obavestila o preostalom slobodnom mestu, jer sam se kasno prijavio a NS je bio popunjen a u zadnji cas neko je odustao pa sam uleteo ja. hvala jos jednom.
@Isidora :osmeh: :D :ppozdrav:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

miroslav k je napisao(la):
Branko je napisao(la):
Četvrtak i petak dolazim u NS na seminar.

Radujem se susretu sa forumašima.
branko vidimo se,
zahvaljujem se Isidori sto me je zadnji trenutak obavestila o preostalom slobodnom mestu, jer sam se kasno prijavio a NS je bio popunjen a u zadnji cas neko je odustao pa sam uleteo ja. hvala jos jednom.
@Isidora :osmeh: :D :ppozdrav:

:cao:
Post je spojen: [time]1300955528[/time]
_________________________________________________
Soyacorn je napisao(la):
Seminar je odličan, na žalost danas sam dosta propustio, možda da navratim u petak sa drugom grupom?
Ovo nam je preeeeko potrebno. Hvala organizatorima ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Navrati obavezno.... propustices certifikat...izmedju ostalog...!!! :))
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Tek ćete videti koloko je dobro i potrebno ovako nešto, a setite se u čini mi se u postu kako voditi gazdinstvo sam komentarisao rad pomoću FarmSofta i uglavnom su reakcije bile da se to mnogo lakše može raditi u ekcelu da postoje mnogo prostija i jednostavnija rešenja a koliko vidim da su forumaši izgleda promenuli mišljenje koliko toliko a tek se počelo sa seminarima zaživeće ovo sve jako brzo i dobro je da je tako naravno vreme će pokazati svoje, nedajte se forumaši oni koji su se prijavili nemojte izostajati sa časova popravni ponekad može da bude kasno a ko će nas tada češati po glavi za ono što smo propustili, oni koji nisu sigurni u dolazak neka blagovremeno obaveste Isidoru možda ima rezerve ko bi došao.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

ZRENJANINAC je napisao(la):
Fodor je napisao(la):
Ljudi kako stojite sa unosom podataka u program?Ja i moja Sosa juce zavrsili sa fondom zemljista,da nam oci pobele.Danas pocinjemo plan biljne proizvodnje. :cao:

Pa ti mu baš dao gas po Sosi :haha: :haha: :haha: Dobar si :ppozdrav:
:D Jel si ti poceo sa unosom podataka? :ppozdrav:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Podaci se trenutno unose u radne naloge
sporo ide prepisivanje :spavam: ..a i vreme ne dozvoljava....bice izgleda blag dan nedelja ako ovi potrefe kisu :ppozdrav:
Do tada se samo udanicki narode :udri:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

2nrhd9k.jpg


FarmSoft tim prihvatio je primedbu "zrenjaninca" sa seminara održanog u Zrenjaninu 19. i 20. Marta.
Suština problema bila je da li treba posebno evidentirati rad vozača. Da bi pojednostavili korišćenje programa izvršili smo ispravku i u novoj verziji postoji jedno polje za unos vrednosti rada (gde se sabiraju dnevnice vozača i sezonaca).

Svi koji koriste stariju verziju, do dobijanja nove trebaju polje vrednost rada u okviru mehanizacije da ostavljaju prazno.

Pošto slika govori hiljadu reči šaljem sliku...

Ukoliko neko ima pitanja u vezi korišćenja programa neka ih slobodno postavi ovde ili na agrolinku u okviru grupe farmsoft ili možemo otvoriti novu temu ukoliko moderatori smatraju da je ovo skretanje sa teme
:cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Nešto nam nema mišljenja Novosađana kako ide seminar nešto su se ućutali dali oni uopšte idu na seminar mogla bi bar Isidora nešto da komentariše.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Prva novosadska grupa nije zaostajala za vama zrenjanincima! Bilo je živo i pozitivno u svakom pogledu. ::svaka cast::

Ali počelo lepo vreme pa ljudi nisu na forumu nego :udri: :udri: :udri:
 
Nazad
Vrh