Poljoprivredni seminari

Nisu,to je tu iz EU da se vidi na kraju koliko ce ostati,posto mozes slobodno uzimati ali je sve po cent :)
 
Jel ima neko problem sa instalacijom farmsoft-a?
Na stabilnom nemam nikakvih problema a na laptopu neće ni da ga pokrene,snimio sam ga na fleš i prebacio ali opet problem neki fajl neće da pronađe.
Inače na stabilnom je XP operativni (pklagijat) a na laptopu W7 original!!
 
Jel ima neko problem sa instalacijom farmsoft-a?
Na stabilnom nemam nikakvih problema a na laptopu neće ni da ga pokrene,snimio sam ga na fleš i prebacio ali opet problem neki fajl neće da pronađe.
Inače na stabilnom je XP operativni (pklagijat) a na laptopu W7 original!!

Farm soft možeš da instaliraš na samo jednom kompu....

Zaštićen je... :cao:
 
Prvo sam probao na laptopu da ne smetam nikome uveče kad ubacujem podatke.
Nije hteo ,onda sam probao na stabilnom i radi .Nisam ga još registrovao ni na jednom baš zbog toga što kažeš.
A Ivan mi je rekao da je svaki CD isti stvar je u registraciji.Meni ga ni ne pokreće.
Ako može neko da mi ga pošalje na email seratlicg@gmail.com bio bi zahvalan :cao: da probam i to.
 
Nešto je stala ova tema? Da li to znači da od poslova nemate vremena za Farmsoft ili ste ga dobro savladali pa nemate pitanja:osmeh:? Ako neko ima nekih problema sa korišćenjem neka se slobodno oglasi ovde, na Kvantašu ili telefonom. Pozdrav
 
@ talianu
Mislim da je problem u operativnom sistemu, tj windows 7 je 64 bitni a taj program je verovatno predvidjen za 32 bitne platforme, sto je XP. Imao sam isti problem sa SAS-om, placena licenca 500e, u medjuvremenu kupili prenosivi racunar sa win7 i nece, na kraju smo se vratili na stari.
 
Isidora po stoti put :sta se desava sa Sapcem,,, oce li biti seminara i kada se ocekuje jer mi svi ne zivimo od danas do sutra ,vec treba planirati bar 7 dana unapred.vidite i sami da se vreme poboljsalo i seljak je usao u njivu i onda se tesko nalazi vremena za ostalo.pozz i bez ,,ljutis,, jer ovo je samo dobronamerna opaska
 
Prvo sam probao na laptopu da ne smetam nikome uveče kad ubacujem podatke.
Nije hteo ,onda sam probao na stabilnom i radi .Nisam ga još registrovao ni na jednom baš zbog toga što kažeš.
A Ivan mi je rekao da je svaki CD isti stvar je u registraciji.Meni ga ni ne pokreće....

Da li si probao da pokreneš "install.bat" sa CD-a kao administrator (desni klik na ikonu pa izabereš "Run as administrator")?
 
Dali neko ubacio sve podatke izvršenih radova u program (farmsoft), konkretno me interesuje zaštita da li tu ima neko problema sem mene?
 
Za Abroa :O kakvim se konkretno problemima radi u vezi sa zaštitom?

Što se tiče nastavka seminara...još uvek se ništa ne zna!

Za sve korisnike farmsofta biće spremna nova poboljšana vrzija u toku maja meseca. Novu verziju ćemo poslati svima na mail sa uputstvom za postavljanje. Uneti podaci će biti sačuvani.

Molim sve korisnike koji imaju neke zamerke na funkcionisanje programa da me kontaktiraju.

Pozdrav
 
Pozdrav svima koji se interesuju za seminare "Upravljajte sa lakoćom"!

Para će biti, samo je pitanje kada. (slično kao sa subvencijama).
Jedino je sigurno da će seminari biti održani, i da će svi koji su prijavljeni biti na vreme obavešteni.
Najverovatnije ćemo ponovo krenuti septembra.
 
E moj zemljace ...dok je gdin ministar kunicar delio pare za projekte- bilo para - ali izgleda MALO?Gdin Stanojev je rekao da ce biti kada bude para -znaci nikada ili ti je jos lakse jednog lepog SEPTEMBRA-posto ni to nije precizirano.gdin Stanojev je trenutno angazovan kao agronom Rep Srbije da vadi ovu poljop iz blata - ami cemo se dotle nacekati
 
Nazad
Vrh