Poljoprivredni seminari

Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Zrenjaninac ,svaka cast . :D :D ,u potpisu organski proizvodjac
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

ralekiraj je napisao(la):
Jedno pitanje u vezi programa. Jel program moze da racuna zaradu po proizvodnoj godini ili samo kalendarskoj?
Program računa:
1.Kalkulacije (bruto maržu) po kulturama za proizvodnu godinu
2.Ukupnu bruto maržu gazdinstva za proizvodnu godinu
3.Cash-flow (prihod minus rashod) za izabrani period (možeš da izabereš period i kalendarske i proizvodne godine)...
4...
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

isidora.sekulic je napisao(la):
Fotke su strava!!! ::namigivanje:: I ja kazem: " Zrenjaninac, svaka cast!!! " :D
Pa nije on jedini boi na seminaru a li nije dao komentare pa evo moram ja da se javim a možda i netreba neki posebni komentar dovoljno je pogledati sve slike i biće vam sve jasno kako se prošlo i ko je kako naučio i bio pažljiv a ko nije-čija je najmutnija slika i biće vam sve jasno. I jedno važno upozorenje ko se prešao i nije se upisao za seminar češaće se po glavi kasnije ne tako brzo ali propuštate nešto što nas čeka uskoro a o čemu sam u jednom od ranijih postova i govorio a vi to radite u Excel-u to u predstojećim dešavanjima i događajima nas neminovno čeka a ko će biti spreman videćemo, ipak nama nefali mnogo samo još malo ozbiljnosti i rezultati su neizostavni kada sam kazao nama mislio sam na nas sve a ne samo na polaznike ovog seminara ali ozbiljnosti mora biti kod svih i na taj način se dolazi do ::novac:: a to je veoma blizu nas i zato ko misli da može bolje i više treba da se obrati gospodi iz Farm Softa i koliko toliko ima prave informacije o ovome a na nekom od nas je zadatak iako niste bili da vas redovno obaveštava o novostima i događajima koji će se dešavati u narednom periodu tako sam se dogovorio za vreme "ručka" ali morate biti strpljivi jer kod nas poljoprivrednika ciklus je od godinu dana i nemože se sve rešiti u toku noći nije to trgovina već proizvodnja HRANE a koja je u svetu sve više potrebna i uzlazna linija je veoma strma. Za sada kao uvod svega ovoga toliko a po otvaranju nove teme uskoro krećemo veoma ozbiljnije i konkrektnije.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Kiš, jel ti ušlo nešto pod taj tvoj zeleni kačketić? :haha:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

GANGA je napisao(la):
isidora.sekulic je napisao(la):
Fotke su strava!!! ::namigivanje:: I ja kazem: " Zrenjaninac, svaka cast!!! " :D
Pa nije on jedini boi na seminaru a li nije dao komentare pa evo moram ja da se javim a možda i netreba neki posebni komentar dovoljno je pogledati sve slike i biće vam sve jasno kako se prošlo i ko je kako naučio i bio pažljiv a ko nije-čija je najmutnija slika i biće vam sve jasno. I jedno važno upozorenje ko se prešao i nije se upisao za seminar češaće se po glavi kasnije ne tako brzo ali propuštate nešto što nas čeka uskoro a o čemu sam u jednom od ranijih postova i govorio a vi to radite u Excel-u to u predstojećim dešavanjima i događajima nas neminovno čeka a ko će biti spreman videćemo, ipak nama nefali mnogo samo još malo ozbiljnosti i rezultati su neizostavni kada sam kazao nama mislio sam na nas sve a ne samo na polaznike ovog seminara ali ozbiljnosti mora biti kod svih i na taj način se dolazi do ::novac:: a to je veoma blizu nas i zato ko misli da može bolje i više treba da se obrati gospodi iz Farm Softa i koliko toliko ima prave informacije o ovome a na nekom od nas je zadatak iako niste bili da vas redovno obaveštava o novostima i događajima koji će se dešavati u narednom periodu tako sam se dogovorio za vreme "ručka" ali morate biti strpljivi jer kod nas poljoprivrednika ciklus je od godinu dana i nemože se sve rešiti u toku noći nije to trgovina već proizvodnja HRANE a koja je u svetu sve više potrebna i uzlazna linija je veoma strma. Za sada kao uvod svega ovoga toliko a po otvaranju nove teme uskoro krećemo veoma ozbiljnije i konkrektnije.
Zrenjaninac je jedini stavio slike, pa je komentar, zbog toga, bio upucen njemu... Uz duzno postovanje svih ostalih polaznika, zaista je kompletna "ekipa" bila sjajna... ::svaka cast::
Drago mi je da ste svesni koliko je softver potreban u poljoprivredi... Kroz ostale teme, cini mi se da smo uspeli da "probudimo" neku vrstu radoznalosti koja je potrebna za napredovanje, kod vecine polaznika... To je veliki uspeh! :cool:
Hvala svima... A, i Vama kazem: " Svaka cast, na ovako iscrpnom, kvalitetnom komentaru!!! " ::namigivanje:: ::svaka cast::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Isidora ne opterećuj ::namigivanje:: se Ganga je malo ljubomoran na moje godine i što sam ispao lepši na slikama od njega pa mora malo da ::samo bes:: a preko kuckanja se prazni negativne energije ::namigivanje:: :cao: ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1300658200[/time]
_________________________________________________
I Ganga sve pohvale i imaš :ppozdrav: kad se vidimo za ovaj iscrpni tekst ::svaka cast::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ihhh... :D Sve je ok... ::namigivanje:: :cao:

Nego, da se uozbiljimo... :haha: ...

... ... ... ... ... ...
Sledeci seminar je u Novom Sadu i to: 22. i 23.03 (I grupa), 24. i 25.03 (II grupa)...
Novosadjaniiii! :bravo: Pripremite se... ::namigivanje:: Dolecemooo!!! :cool:

:cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

kada se odrzava seminar u beogradu?video sam da ima 4 slobodna mesta pa sam se prijavio,dali se na mail dobija odgovor dali je neko na spisku?
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

maki_vs je napisao(la):
kada se odrzava seminar u beogradu?video sam da ima 4 slobodna mesta pa sam se prijavio,dali se na mail dobija odgovor dali je neko na spisku?

Seminar u Beogradu, tek krajem maja meseca - tacan datum se jos uvekm ne zna...
Post je spojen: [time]1300717761[/time]
_________________________________________________
E, da...
Ne dobija se mejlom, proverava se na sajtu www.farmsoft.rs , u spisku polaznika...
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Četvrtak i petak dolazim u NS na seminar.

Radujem se susretu sa forumašima.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Forumasi izgleda ozbiljno preuzimaju inicijativu sto se tice farm seminara :)) I sa slikama i sa pitanjima :)
U to ime ziveli.... :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1300730557[/time]
_________________________________________________
Sledece druzenje, kao nekada, u skolske klupe od septembra :D
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

ZRENJANIN!!!

Seminar je "delovao" vrlo inspirativno na vecinu, :D koliko vidim po komentarima... ::svaka cast::

Mhmm, septembar - iznenadjenje!!! Idemo dalje!

U to ime i ja kazem :"Ziveli!" :ppozdrav:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

isidora.sekulic je napisao(la):
ZRENJANIN!!!

Seminar je "delovao" vrlo inspirativno na vecinu, :D koliko vidim po komentarima... ::svaka cast::

Mhmm, septembar - iznenadjenje!!! Idemo dalje!

U to ime i ja kazem :"Ziveli!" :ppozdrav:
U podrumu vrsacake pivare, koja se nadam da ce proraditi do tada, odrzati seminar!!!...mislim da bi odziv bio 100%

Inace svaka cast predavacima na pruzenim informacijama i na ovom interaktivnom zajednickom radu :)
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

ZRENJANIN!!!

Seminar je "delovao" vrlo inspirativno na vecinu, :D koliko vidim po komentarima... ::svaka cast::

Mhmm, septembar - iznenadjenje!!! Idemo dalje!

U to ime i ja kazem :"Ziveli!" :ppozdrav:
Lord Ogy je napisao(la):
isidora.sekulic je napisao(la):
ZRENJANIN!!!

Seminar je "delovao" vrlo inspirativno na vecinu, :D koliko vidim po komentarima... ::svaka cast::

Mhmm, septembar - iznenadjenje!!! Idemo dalje!

U to ime i ja kazem :"Ziveli!" :ppozdrav:
U podrumu vrsacake pivare, koja se nadam da ce proraditi do tada, odrzati seminar!!!...mislim da bi odziv bio 100%

Inace svaka cast predavacima na pruzenim informacijama i na ovom interaktivnom zajednickom radu :)

Hej, Ogi - mislis vrsacke pivnice?! :D ona radi punom parom... tu mozemo da proslavimo zavrsetak seminara... ne znam kako bi se predavanja zavrsila, aaaa... ni da li bi pocela uopste...ne zelim ni da zamisljam, ajoj... ::lose:: :haha:
Predavaci su sjajni, a informacije ako posluze, znaci da su prave... ::namigivanje:: :cao:
 
Nazad
Vrh