Pneumatske sejalice za kukuruz

Imaju veze povrsine i cene ali obrnuto za manje povrsine Becker koja je najjeftinija za nabavku,pa Olt-Nodet i onda Maja koja je i najskuplja polovna od tih "domacih".
 
Nisam mislio da je beker naj bolja, sigurno ima bolji ali su puno i skuplje. Radio sam u jednom polj. kombinatu koji je godisnje sijao par hiljada hektara kukuruza i soje, proslo je svakakvih marki sijacica ali se beker naj bolje pokazao po svojoj robusnoj konstrukciji a i po principu rada.
 
@Nikola,ta tri srafa M8mm koji drze novi pogon koji si montirao ne treba da budu stegnuti vec slobodni kao sto su i stara kucista bila.Zato je tu matica sa plastikom.
 
Mijodrag, ako sijes vece povrsine za mene je jedna od boljih sijacica BEKER.

Druze mislim da si ti nesto pobrkao ,kakve vece povrsine Beker sejalice,to je mozda za manje neke povrsine i pitanje da li ce moci sejati sa njom sve kulture,Nodet bi preporucio ako su manje povrsine i zbog finansija a ako su malo vece povrsine onda Maja sa diskovima ali je i cena mnogo veca,posle toga Kuhn plantner 3
 
Lara 4reda 401000 sa pdv.
prosle god. cena joj bila 273000din. dobro tu je bila i subvencija 20% znaci cena joj bila 330000, kazem gospodji da vam je proizvodna cena skocila za 70000din, kaze ona nije nego se drugacije obracunava cena pa zato, hahaha.
no kaze da ce i ove god biti subvencije na mehanizaciju, samo nezna koliko!

Lara 6reda 563000 sa pdv.
 
poz. svima imam problem prelistavam forum u potrazi za delovima za beker sejalice ,meni ustvari trebaju zadnji profilisani nagazni tockovi za repnu kombinaciju da nema neko neki broj a da nije agroart oni nemaju.
 
Meni je stigla ''Lara'' 25.01.2013 uzeo sam i kontrolu setve Agromehanikinu sa senzorima platio 170 eura mašina izašla 400.100 sada mi ostaje da sejem na proleće, nadam se da će biti povraćaja rekli su iz ministarstva da nazovem u Martu da će se znati , navodno spremaju uredbu za povraćaje za domaću mehanizaciju.:osmeh:Kod mene u Pazovi ima 5-6 kupljenih 2011 -2012 kažu ljudi da su zadovoljni kako radi nisu imali probleme tokom eksplatacije.::traktor::
 
Poslednja izmena:
Evo slika uspeo sam da postavim .pozzdrav .
fotografija0321.jpg
fotografija0323.jpg
fotografija0324.jpg
fotografija0322.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh