Pneumatske sejalice za kukuruz

Odgovara lanac od tomosovog "automatik"-a a za promenu oba pogonska lanca potrebno je kupiti 3 lanca za motor...
 
Ljudi pukao mi pogonski lanac (siroki) na nodet sejalici pa ako neko zna gde u Pancevu mogu da ga kupim. Ili lanac ili polu spojku i spojku pA bi ga nastavio za toliko sto je pukao samo da zavrsim setvu bas sam u cajtungu sa vremenom s obzirom da dolazi uskrs a posle toga i kraj mog godisnjeg odmora. Ako neko tacno zna bio bi mu zahvalan. pozzzz
jel kod tebe orginal nodet dupli lanac?
ako je dupli trebalo bi da paše sa IMT špartača od uređaja za đubrivo
 
beker1.jpg
[/IMG]
 
pozz ljudi,kupio sam sijacicu panonija becker automat 2,ovako ne izgleda lose,jedva cekam da pocne sjetva pa da vidim kako radi,inace sam pre nje imao imt pneumatsku 4 reda...ima li jos ko ovu becker,kako je se pokazala i to..hvala
 
Prelistaj ovi temu i imas dosta toga o njoj,odlicna sejalica godinama sejemo sa njom bez problema soju i kukuruz,malo teza za odrzavanje i skuplja od ostalih ali jako precizna ako joj je sve kako treba.Pa mogu komotno da kazem i bolja od vecine sejacica tog godista.
 
prelistao sam,clan NA ima takvu msm da je ista,samo moja ima koseve za vestak...stigla je danas,i odmah u njivu,extra ide,fergo je nosi,a proslu imt nije mogao ni da podigne...inace ova moja je 88 godiste,po meni je u extra stanju,covek je bas cuvao,malo je radila...
 
Tako je i ja je imam moja je 87god,fergo se igra s njom ne moze da ga propne na zadnje tockove zapravo uspeo sam za probu ali sam se BAS potrudio. :osmeh:
Koliko je bila para ako nije tajna i koje ploce ima ?
 
placena je 1100 eura,i prevoz preko granice 100 eura,ali je u stvarno vrh stanju...za ploce moram pitati starog jer je on kupovao,jer sam ja tad bio u svajcarskoj.ja je prvi put danas video uzivo a nisam se raspitivao toliko imao sam nekog posla..uglavnom provericu pa napisati ako nije problem..:D
 
Nasao sam sve ali za pritisak u sejanju soje ne mogu da ubodem pa to ti je,ne znam dali je dobar pritisak za setvu soje negde ispod 2 na manometru po meni 1,8?
Ja sam danas sejao soju pritisak držim na 2 međutim moje ploče su drugačije mislim da na standardnim pločama treba da pritisak bude manji oko 1.6 probaj nekošta pa prenesi utiske.
 
Nazad
Vrh