Pneumatske sejalice za kukuruz

Rade to i kod nas, stave rezervoar od bojlera, i prikopčaju na vazduh (kompresor), ali je mala zapremina.
Meni ova prskalica koristi za prskanje u trake, ovako u setvi, i posle, površinski od sirka u redove. Ovako je jednostavnije za punjenje, a traktor ima i ovako šta da nosi pozadi, tako da mu ovo dođe kao balans.
 
Najmanje bure je bilo od 200l ono pocinkovano sa dva obruča,a vecina su pravili od celicnog ili prohromskog lima zapremine oko 500-600 litara,i to je obicno napred nosio torpedo 75
 
treba mi informacija ko sada prodaje accord sejalice,ranije je to radila delta ali sada vise ne,pa me interesuje da li ih ima sada u prodaji?hvala.....
 
Inter Agrar Srb doo sada zastupa Accord.
Međunarodni put 165
21233 Čenej
Tel: +381 21 714 366
Tel: +381 21 2700880
Tel: +381 21 2700881
Faks: +381 21 14 939
 
@panonstib hvala,treba nam jedna za sejalica za sitno seme za povrce,pa da vidim sta nude.......
 
ok,hvala ,sutra cemo pitao sam na par mesta ,cene su im od 11150 pa navise + pdv,sto je po meni preskupo,ispada da 2 sejalice kostaju kao jedan traktor.....
 
NOdetka mi slomila dole plasticni zupcanik,a osigurac u zvoncetu ceo.Sta tu ne valja? :sta:
verovatno su ti plitko spregnuti zubčanici usled lufta u biksnama,loše podešenim ili potrošenim zubčanicima
sprezanje zubčanika se na nodetci podešava tankim platnama i pravilno podešeni zubčanici mogu posejati priličan broj hektara
 
Mater joj i Bekerici al zvizdi kao hitna da ide po ataru,al moze duboko seme da spusti i bas precizno radi za sad.
Ne javljas se neznam zvizdis li jos po ataru ili si zavrsio. Kakav je tvoj kompletan utisak o toj necuvenoj duvaljki. Po zadnjoj slici nisi menjao nagazne tockove za kukuruz ostali ti oni za repu. Dali zadovoljavaju potrebe kukuruza i interesuje me dali si samo setvene tanjire menjao ili mora jos nesto da se odradi a o preciznosti cemo kad nikne.
 
Ovako izgleda alat za podešavanje dizne na sejalici Becker.
slika000.jpg
 
Nema da se pazari i ja sam ga nabavio "onako".Sa jednim delom se meri rastojanje od dizne do ploče, a sa drugim rastojanje za rupu na dizni za rasterećenje.
 
Nazad
Vrh