Pneumatske sejalice za kukuruz

North ARMY, tog što si zvao je iz Stare Pazove, i bavi se trgovinom a i proizvodnjiom delova, ali isto tako i njegov prvi komšija tel 022/312-743, mada koliko znam ni jedan od njih nepravi te ploče.
 
Juče uplaćena četvororedna Maja, treba da stigne za dve nedelje. Pitanje za Kiraja, da li je zadovoljan sa majom?
 
Tog sto sam zvao ima ploce,a ujutro zovem i komsiju pa ako se pogodimo kupujem odmah sutra,a ako ne onda narucujem iz Beceja ne ceka mi se vise jer nece biti jeftinije kasnije.Zao mi sto nisam zimus trazio.
 
Prevoz je moj, mašina je u Bačkoj Palanci u fabrici, naću neki tamić pa ću prevesti.
A pitanje za Dragana82, trebaće mi kasnije neki kembridž valjak od 3 metra? Za koje pare se može nabaviti
 
Zorane nadjite neki auto servis sa prikolicom za auto bice Vam jeftinije od kamiona,osim ako nemate nekog prijatelja da donese samo za naftu.
 
Videću sa ovima što imaju tamiće ako nisu preskupi sa njima ću.
Prošle godine mi je čovek sa Tamom 5000 prevezao krunjač cakovec 120 km za 100 eur, ovo bi trebalo da bude jeftinije od toga.

---------- Poruka napisana u 23:46 ---------- Prethodna poruka je at 23:45 ----------

120 km u jednom smeru, tamo i nazad 240 km
 
Da li je neko sejao soju sa majom a da su ploče sa duplim rupama kao za nodetku? Ovaj u Majevici mi rekao da ne preporučuje a da je čuo da ljudi stavljaju te ploče i seju i rekao mi da uzmem 5 lančanik za soju.
 
Uradi tako kako ti on kaze i neces se pokajati.

---------- Poruka napisana u 23:58 ---------- Prethodna poruka je at 23:56 ----------

I ja sam vozio 250km za 100e I tacno toliko sam i potrosio u putu. Plus sam morao nesto kupit za jelo i bio sam u minusu.
 
Vozio sam moj dzip i vuko prikolicu sa RD. Iso sam Jagodina-Paracin - Zajecar -Bor -Negotin-Kladovo . I tamo nemas nigde autoputa. Ako zelis postavicu neku sliku iz tog kraja Srbije
 
Pa to je potrosnja jednog dzipa 12l/100km nije valda da verujes u bajke da toliki auto moze da trosi ispod 10l po brdu + teret ??


Imam problem i sa raonicima na sejacici su oni plitki za repu jel moram da kupim druge ili ovi mogu da se navare ??
 
Idi u Rumu na pijac i kupi druge . Nemoj da se navikavas da krparis stvari . Nisu skupi. Kupio sam ja pre 7god. Ne mogu tacno da se setim koliko sam ih platio.
 
Ne moj se saliti. Kupi na pijac i zameni sam . Nisu raonici mnogo skupi , a usput se lako menjaju. Nodet sejalica i ovako jedva ulazi u zemlju , a kamoli sa taj tvoj krpez.
 
Nazad
Vrh