Plug - osnovna tema

Au naopako kakva krbulja za te pare.
Prodao sam lane Landsberg u toj klasi sa komplet novim magnanskim raonicima,dvosmerni cilindar,dupli tocak,plazevima novih i dosta novih pera sve u svemu uradio ga za sebe otisao za 2250e. Za ovaj je bio amerika.

 
Ma nisam ni hteo da ga kupim, ali u buducnosti jako moguce neki prevrtac...
Ovaj model mi se svidja jer se cini da nije preterano masivan, 560 verujem da bi lako vukao i nosio.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam takav plug prosle godine u Februaru platio 1800€. Ali je za ovaj u top stanju, potrosni dijelovi kao novi, jedino sto je neko skinuo tocak, to mu fali..
 
A ovakvi novi?


Da li su stvarno originalni delovi od vogel noot?
 
@Miladin kako ti se cine ove podesavajuce bradavice, meni je ovo bolje nego kod tebe ?! Kolega Toma video od tebe ono sto si radio pa resio da sredi njegov plug kad vec stavlja novu piramidu da stavi i nov ugao raonika ali tako da moze da ih podesava sa kljucem umesto sa elektrodom. Sad se nada da ce plug da gura traktor 20% vise nego ranije ali nije jos testirao..

image.png
 
Da to ne bude mnogo, matica je oko 5mm, plus vijak oko 5mm u potpunom zategnutom stanju, to je 10mm, da ne bude ugao 10°. Ne sviđa mi se podešavanje ugla komplet glave i daske, može i ta varijanta ali samo do 5°, dalje ne može jer plaz nemože previše gore dole.
 
Može tu vijak da se vrti jer nema kontra maticu, najbolja moja varijanta, brzo se šteluje, navari obrusi, gor dol. Treba da izmjeri koliki je ugao sad na glavi kad su raonici skinuti, mora i uračunati glavnu gredu ako nije pod vaser vagu, jednostavno je i brzo telefonom .
 
Nazad
Vrh