Plug - osnovna tema

Stigla prinova.
i17t6g76txx7xjuzg.jpg
 
Imam isti takav plug evo tri sezone. Prezadovoljan sam zaoraje i slaže brazdu odlično. Plug je stvarno ogroman kad staneš pored njega al je lagan za vuc, stim da se može stimat zahvat
 
Jedno pitanje za kolege. Da li neko zna da li sa jednobrazdnog pluga imt 752 pase raonik da se prebaci na olt jednobrazdni plug?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Hvala Ristaa. Danas smo ga probali, ursus ga i vuce i nosi bez problem, kako je zemlja bila suva pustili smo par brazda ide bez problema, lepo slaze brazde. Dug je ravno 250 cm od klipa pa do kraja daske. Zaboravio sam bio telefon da ponesem da zabelezim probu.
 
@markotiki koji je to plug? Gde si ga nasao? Stvarno izlgeda glomazno i veliko...ja bih takav uzeo za 560 samo kad bih ga nasao, mada kako izgleda ne znam je l bi ga vukao ...koji je zahvat?
 
Milos88

Imas takav plug isti zuti sa dve brazde obrtac u Agrovojvodini u NS stoji im na ulici. Samo su zacepili neku cenu kad sam isao da gledam, ja sam jeftinije uzeo onaj trobrazni Rabe

- - - - - - - - - -

Zavisi od zemlje al mislim da bi zaklao 560 sa tim plugom u nasoj Banatskoj zemlji
 
@worm aaaaa onda nista :osmeh: Slazem se sa tobom da bi u nasoj Banatskoj zemlji zabo i ni da mrde, jos ako je ritska zemlja....znas o cemu pricam :haha:
 
Mislim da si u pravu skroz....na nasoj zemlji odavno traktori bez prednje vuce i vise od 75,80ks samo grebuckaju....
 
U toj firmi koliko sam primetio imaju vrhunskog farbara-lakirera a kakve su im mašine ne znam.Možda je neko trgovao sa njima pa će se javiti.
 
I ja bi se ponovio nekim plugom po mogućnosti obrtač . Šta bi preporučili za MTZ 1025 . Imam dosta teške zemlje, smolnica do bola . Ako se pogodi vreme oranja u proleće da zaplačeš od muke.
 
Nisam siguran da li sam dobro čuo od člana Pantić da on ide povremeno kod njih.Kontaktiraj ga za svaki slučaj.
 
Ne samo da farbaju nego i gituju. Mi smo gledali pre par godina jednog Kuhna. Bio je ko iz fabrike. Kad smo sa baterijskom lampom zavirili kroz gredu a on na tri mesta bio iskidan. Treba obratiti dobro paznju pri trgovini sa njima.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Zvao ih ja.Pa to teške muvadzije.Prvo su daske nove posle kaže nisu loše. Raonici novi pa za tri minuta sveze 'klepani'. Pitam što predpluznjaci nisu isti on kaže jesu.....
Za takve bi ja poseban zakon uveo.
 
Nazad
Vrh