Plug - osnovna tema

Kolega ako bi uslikao da vidimo gde je puklo. Mnije sto na obrtaču pukla zakačka od cilindra zavarili smo i evo već treću godinu ide bez problema. Što se tiče samog materijala u većini slučajeva je čelični liv.
 
Napokon i kod mene stigao prevrtac :osmeh:

2ni7bjk.jpg

33y1jlk.jpg
Koja je cena pluga........ako može da se zna?
 
Danasnje oranje koje je tesko islo nisam hteo ni da slikam::sramota::oranje malo se rasipa pa onda televizori...Evo par slika tocka i pluga neki od kolega su insistirali na fotkama,a ovo je bila prilika:ppozdrav:
Neki spominju problem sa busenjem guma na tom tocku. Ako je guma 15ka, najbolja opcija je uzeti gumu od dzipa. Oe sto idu na off road, tj. one kramponke. Malo ih je teze naci, ali ne i nemoguce :ppozdrav:
 
Trazim misljenje o jednobraznom leopardu kako se ponasa za duboko oranje u tezim zemljistima.http://www.kupujemprodajem.com/jednobrazni-plug-36345093-oglas.htm?filter_id=1508625
Predhodni jednobrazdac sam ukrivio i vise mu nema pomoci jer je sluzio za krcenje obale i to je stari olt-imt a nije mi se dobro pokazao i vrlo tezak za vuci i stelovati
Ja imam Olt Posavac...mogu da ti kazem da sam prezadovoljan sa njim...lakse ga vucem nego Imt 754 i orem dublje sa njim...
 
Neki spominju problem sa busenjem guma na tom tocku. Ako je guma 15ka, najbolja opcija je uzeti gumu od dzipa. Oe sto idu na off road, tj. one kramponke. Malo ih je teze naci, ali ne i nemoguce :ppozdrav:
Ja da stavljam bi uzeo felgu 12 i stavio gumu od viličara, ove za offroad su najčešće protektirane i budu platna već prilično zamorna i istrošena pa zajedaju zračnicu.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Fabrički krivo. Da je iskrivljen bila bi kriva i druga strana a ona je koliko vidim ravna. Osim toga ovaj komad koji je zavaren sa te krivine (upora) se postavlja baš na mjestu koje je krivo da spriječi istezanje materijala na tom savijenom dijelu. Da je nekad, ta ploha, bila ravna ta upora nebi bila potrebna.
 
Nazad
Vrh