Pioneer hibridi

Pionir seme, Zp hibridi, Ns hibridi, AS hibridi, PKB hibridi, Dekalb hibridi, KWS hibridi, RAGT hibridi, KIskun hibridi, Agrimaz hibridi, Singenta hibridi, Lg hibridi, BC hibridi, Raifazn hibridi.
Ako ste rekli reda radi 30 i nesto kuca koje prodaju hibride, moze li neko navesti jos neke?? Ja samo 14 znam...
 
Pionir seme, Zp hibridi, Ns hibridi, AS hibridi, PKB hibridi, Dekalb hibridi, KWS hibridi, RAGT hibridi, KIskun hibridi, Agrimaz hibridi, Singenta hibridi, Lg hibridi, BC hibridi, Raifazn hibridi.
Ako ste rekli reda radi 30 i nesto kuca koje prodaju hibride, moze li neko navesti jos neke?? Ja samo 14 znam...
Ne troluj temu.
 
Imam i ja katalog od 2015,cene će ostati iste ko i prošle godine.
Nema više gratis kesa.
Nego se popunjava zeleni list i šalje se u Pionir i oni odobravaju neki popust od 200 ili 300 dinara po kesi.
Zaprašivan Sonidim popust 50 dinara po kesi.
Sveže informacije koje sam dobio od promotera juče .
 
29p6yzb.jpg
[/IMG]
Evo ga i cenovnik sa hibridima za 2015god
Samo da jos kazem da onih hibrida iz nejjeftinije grupe bice samo onih oznacenih plusicem.
 
Pdv na seme 10%. Za avansno placanje do 31jan moguce automatsko odbrenje rabata od 5% bez onih vaucera i zutih papira itd. Ali o tome ce se vise znati u petak, subotu, barem mi je tako obecao njihov predstavnik. Ostali rabat ko se kako i kod koga snadje. :beer:
 
Jel zna neko kakva je sad procedura za taj popust kod kupovine pionir vreca?
Treba li opet zuti list pre kupovine ili ne?
Jel se skupljaju deklaracije?
 
Lord Ogy da li bi hteo malo detaljnije da objasniš? Od koga se dobija taj žuti list,gde se šalje..... Godinama sejemo Pionir-e,ali nikad nisam čuo za taj list a ni popust...
 
Nazad
Vrh