PIO + Zdravstveno

Pozdrav drugari....Moj slucaj je sledeci,imam u svom vlasnistvu 0.6 hektara zemlje,razmisljam da registrujem poljoprivredno gazdinstvo.Da li sam obavezna da uplacujem PIO? Imam malo zemlje,tako da mi subvencije ne znace nista,a ne zelim da uplacujem penzijsko.I da li ,ako je obavezno, ima neke razlike u iznosu uplate za PIO kada imas malo zemlje u odnosu na vlasnike sa puno hektara?
 
Volim Grlicu

Ja uplaćujem PIO i zdravstveno osiuranje kada mi ostane neka para posle pijanke.
A meni kaže moja Suzana: Svaka ti čast, ja radim a ti jedeš govna na Internet sajtu PoljoInfo.com

Slažem se draga Moja !!!

Željko Samardžić Grlica
http://www.youtube.com/watch?v=whWh8AVQUPU

---------- Poruka napisana u 15:49 ---------- Prethodna poruka je at 15:33 ----------

Lepa moja Suzana.
 
Pozdrav drugari....Moj slucaj je sledeci,imam u svom vlasnistvu 0.6 hektara zemlje,razmisljam da registrujem poljoprivredno gazdinstvo.Da li sam obavezna da uplacujem PIO? Imam malo zemlje,tako da mi subvencije ne znace nista,a ne zelim da uplacujem penzijsko.I da li ,ako je obavezno, ima neke razlike u iznosu uplate za PIO kada imas malo zemlje u odnosu na vlasnike sa puno hektara?
Mislm da ukoliko ne zelis nije obavezno uplacivanje pio a pri tom registrujes gazdinstvo, meni su tako objasnili ali ipak proveri u socijalnom
 
Pre neki dan sam uplatio Pio i Zdravstveno I ratu za 2012 god i overili su mi knjižicu na godunu dana.:bravo:
 
Kolege molim savet i pomoc za moj problem,deda je bio nosioc gazdinstva al od januara je postao penzioner,tata ima gazdinstvo al je neaktivan par godina u smislu nije placao PIO i zdravstveno... Sada hoce ponovo da otac bude nosioc gazdinstava pa me interesuje dal treba da plati godinu unazad da plati pio tj. za 2011 i ako treba dal ima neki vremenski rok? unapred hvala!
 
da li neko prati sta desava sa zdravstvenim osiguranjem, i ove pretnje da se blokiraju filijale zdravstvenog osiguranja?
 
Pocele piinudne naplate PIO fonda,stavljanje zemlje pod hipoteku i rok od mesec dana da izmiris svij dug inace zemlja ide u ponudu komsijama po mizernoj ceni!PROVERENO teritorija opstine indjija.
 
Nije za ovu temu,
Za proslu godinu nismo dobili poresko resenje. Nismo ni isli da proverimo dugovanje za 2011 god.
Koliki je porez bio po ha? A kolika kamata na neplaceno?
 
Ljudi ne zezam se na teritoriji opstine Indjija je to pocelo verovali il ne dodju opomenu te i ode zemlja pod hipoteku,ako za mesec dana ne platis ceo isznos ode zemlja na dobos da namire svoje a a tebi kusur ako je mnogo veca vrednist zemlje.Iza ove informacije stojim i odgovorno tvrdim da je istina!
 
Pa da,dug prema zemlji vracat se mora...Treba napuniti budzet,treba isplatiti socijale ovima sto sede ispred radnje i idu leti na :riba: ,penzionerima isto,treba Srbija da zivi na grbaci seljaka nego sta....Kolika je najveca poljoprivredna penzija i selu,imal preko 15 hiljada cccc....A zato ti Grunte nisi u miljeu zbog slike,vidim ja :osmeh:
 
Kad dodjemo do dna dna, za jedno godinu dana, penzijsko osiguranje bice ukinuto, i dobrovoljno, povereno privatnim kucama koje drze tajkuni pa ce od sirotinje da prave profit, vazno je da potpredsednik vlade prima i platu i penziju, i nije zadovoljan!
 
Nazad
Vrh