orijas- orijaski sarac

Najlepsi od najlepsih Nemacki Sarac .Pa zar to nije dovoljan razlog za imati ovako lepog kunica ::namigivanje::?
 
Postavit cu sutra slike-razlike izmedu njemackog i engleskog sarca. Slicni su, samo sto njemacki ima par crnih vecih tocki i prugu duz kicme, a engleski ima puuno manjih tocki. U velicini su slicni, njemacki je malo veci, dobre majke su obje :D
 
Evo slika, napokon :D

Ovo je engleski šarac



A ovo je njemački šarac



Vide se razlike u mrljama, njemački ima par većih, a engleski ima puno manjih. Razlikuju se i u veličini, njemački je malo veći.
Nadam se da se dobro vidi.
Fotografije su iz knjige: "KUNIĆARSTVO - VELIBOR DRAKULIĆ / ZORAN KOSOVIĆ - biblioteka unosna zanimanja", tiskana u Beogradu davne 1983. ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1290003163[/time]
_________________________________________________
Ispričavam se na kosim slikama, neznam jel se mogu kako ispraviti? :sta:
 
Ja prvo nisam stavljao nista,zatim sam poceo zimi da im stavljam slamu i kad sam sjebao jednu zenku sa zuljevima sad stalno imaju neku mekanu suvu travu.
jel ta piljevina krupna i koju debljinu stavljas i na koliko je menjas tj cistis kavez
 
96hiq1.jpg


evo sarca sampionskoga porijekla
 
žećo je napisao(la):
duba Ako nije tajna-kako se zove vlasnik kunićnjaka?

Tot iz Petrovaradina i sarac je na prodaju
Post je spojen: [time]1291055845[/time]
_________________________________________________
14m9k54.jpg


Evo slike i bijeloga orijasa
 
beli orijas je napisao(la):
Ja prvo nisam stavljao nista,zatim sam poceo zimi da im stavljam slamu i kad sam sjebao jednu zenku sa zuljevima sad stalno imaju neku mekanu suvu travu.
jel ta piljevina krupna i koju debljinu stavljas i na koliko je menjas tj cistis kavez
Piljevinu stavim onu koju nadjem, sada imam neku sitnu kao pesak, ali dobra je, menjam je na svakih 2-3 nedelje i mogu da ti kazem da je super, upija tecnost , meka je i nedozvoljava da se balega lepi za sapice, jer se odmah uvalja u piljevinu, malo smanjim na taj nacin vlaznost.
Inace od skoro sam poceo svim zekama da stavljam na pod piljevine.
 
292aaa1.jpg

11qn4sg.jpg

4n61z.jpg

abjsck.jpg


Evo jos nekih slika saraca
Post je spojen: [time]недеља, 05. децембар 2010. 07:11:34 CST[/time]
_________________________________________________
bff5ht.jpg

2w5vmo1.jpg

swe9me.jpg
 
Nazad
Vrh