orijas- orijaski sarac

bims86.jpg

Post je spojen: [time]1285589388[/time]
_________________________________________________
Evo malih zvekana,a imamo i jedu crnu barabu.Ima ih 14 a bilo ih je 19
 
Fala puno na pohvalama.Mnogo mi znaci sto od vas dolaze.Puno toga ste me naucili i pomogli da i od mene neznalice nesto bude ::namigivanje::
 
33u8jr8.jpg

Evo mog sarca moze se vidjeti da je mlad i voma mrsav kupio sam ga prije neki dan na pijaci njega i jednu veliku zecicu i ona je takodje veoma mrsava to je zbog toga shto ih je veoma loshe hranio taj covjek kod kojeg sam ih kupio za sarca mi je rekao da ce bit veoma veoma velik kad poraste ja sam mu pojacao hranu pa cu vidjet shta ce bit veliki pozdrav od dina :cao: :cao:
 
I mene je to zacudilo kad mi je rekao jer kako on zna kakav ce bit kad poraste meni to nije bitno sve u svemu sarac je lijep za vidjet
 
Koliko se ja razumem u sarce ova je samo neki mesanac od sarca. Daj uslikaj ih malo bolje da se vide. nesto malo sara ima na zadnjen delu. No ne mora da znaci.
 
Ma porasti će on naravno!!
pregledaj im šape (s donje strane),uši(iznutra)tj,kompletan pregled da se uvjeriš da je zdrav i uz dobru hranu naravno da će narasti :ppozdrav:
 
Naslikacu ga pa cu ga izbaciti u pocetku je bio malo bolestan nije imao bash najbolju stolicu nego je imao proliv ali sam mu davao granule i smjesu zitarica koje sam napravio sam tako da mu se stolica stabilizovala.Veliki pozdrav
 
Peto 1, nemoj tako oštro, mladima treba dati podršku,a kritiku neprimetno uputiti, u 4 oka. Sve će to biti ok, veliki pozdrav za tebe.
 
dino je napisao(la):
33u8jr8.jpg

Evo mog sarca moze se vidjeti da je mlad i voma mrsav kupio sam ga prije neki dan na pijaci njega i jednu veliku zecicu i ona je takodje veoma mrsava to je zbog toga shto ih je veoma loshe hranio taj covjek kod kojeg sam ih kupio za sarca mi je rekao da ce bit veoma veoma velik kad poraste ja sam mu pojacao hranu pa cu vidjet shta ce bit veliki pozdrav od dina :cao: :cao:
Po mom poznavanju kunića,jako je podhranjen(mršav),daj mu jaču hranu ali postepeno,polako,pa ako se razvije,biće to pravi kunić!
 
Pa da naveo sam da mu dajem jacu hranu dajem mu granule , smjesu od jecma,ovsa,zita i ponekad kad ima neshto od povrca sad se pravi zimnica pa ce bit dosta povrca :D
 
dino je napisao(la):
33u8jr8.jpg

Evo mog sarca moze se vidjeti da je mlad i voma mrsav kupio sam ga prije neki dan na pijaci njega i jednu veliku zecicu i ona je takodje veoma mrsava to je zbog toga shto ih je veoma loshe hranio taj covjek kod kojeg sam ih kupio za sarca mi je rekao da ce bit veoma veoma velik kad poraste ja sam mu pojacao hranu pa cu vidjet shta ce bit veliki pozdrav od dina :cao: :cao:
Ovo nije sarac i daj tom zecu neosolfox p da bi preziveo to se daje u vodu oko 5 daqna zaredom...
 
peto 1

lv5uo.jpg

2w3azc1.jpg

2qlbva0.jpg

2a6s4k2.jpg

Rekli ste mi da ga malo bolje slikam zbog shara da bi ste procijenili je li rasan ili ne pa vi sad procijenite.
 
Nazad
Vrh