Old-timeri

Rođak iz Rume pravi muzej old timer traktora i priključnih mašina.Ima zanimljive traktore i mašine a sve je generalno remontovano i vraćeno u fabričko stanje.
 
Rođak iz Rume pravi muzej old timer traktora i priključnih mašina.Ima zanimljive traktore i mašine a sve je generalno remontovano i vraćeno u fabričko stanje.
Dobra ideja,ali i skupa,a to ostaje mrtav kapital.Žeravicu iz Novog Miloševa nemože niko dostići,jer nemože nigde više naći takve mašine.Čedomir Žeravica je moj prijatelj,pričali smo o kolekciji i muzeju,i sa toliko eksponata nije nimalo lako_Ogroman novac je uložen,a da prodaje nemože jer voli to.....U principu drago mi je da neko tu u blizini pravi muzej starih traktora i mašina :osmeh:
 
U pravu ste.Juče sam video da su kod rođaka radovi u toku.Muzej je već sazidan a nisam svraćao da baš detaljno pogledam.
 
Evo nekoliko old-timera sa jednog vasara u USA.MG] [/IMG]
 
Poslednja izmena:
Ako budete isli bar jednom zavolecete,mnogi su to rekli pa su se predomislili nije bas sve tako crno kako zamisljaju ljudi sa ovih prostorija...:osmeh:
 
deni89 blago tebi sto si sve ovo mogao da vidsi uzivo..inace ne volim bas USA i truli zapad ali bih otisao samo zbog ovakvih stvari bar na 10 dana...:ppozdrav:
Neđo nemoraš ići čak tamo da bi video te starine,ima ih i ovde kod nas.Naprimer,poseti muzej "Žeravica" iz Novog Miloševa,i videćeš mnogo lepših i starijih stvari,od ovih koje je ovaj kolega postavio :osmeh:
 
Neđo,Novo Miloševo se nalazi na potez Novi Bečej-Kikinda.Negde na pola puta između ova dva grada.Vredi pogledati,jer zaista je jedinstven u celoj ex Jugoslaviji,a i šire:cvetic:
 
Evo jednog Fendt kojeg sam pronašao, na prodaju je inače, nalazi se u blizini Bijeljine, nije pomjeren sa mjesta niti startovan od otprilike 1990-1992.

eijgh1.jpg


24gjfnk.jpg


16bztrs.jpg


141l3sh.jpg


25f0dn5.jpg


16lbkh4.jpg


20atr15.jpg


f09sfb.jpg


2mdqob5.jpg


244xmz8.jpg


- - - - - - - - - -

5ewp4i.jpg


2192rza.jpg


169572v.jpg


il9loz.jpg


wv5ws4.jpg
 
Na te kupe se srafio zastitni ram-okvir,.,.

a kako ga vrijeme poderalo steta,bilo bi ga zanimljivo restaurirat imo bi volje za takvo nesto
ja bih ga platio 0,5€ po kili pa kolko ima,.:osmeh:
 
Nazad
Vrh