Objekti za smeštaj mehanizacije

Navalila žena😁, radi estetike, ta nastrešnica će biti zašta se pojavi potreba, može za auto, traktor, mehanizaciju i za sjednice. Nezna joj se trenutno prava namjena.
 
Aha, to je ono "da vide komsije" 😂 Mene skoro pa da ne zanima estetika kod takvih stvari, bitna je funkcionalnost i jednostavnost. Nije da cu da slavim ispod supe..
 
Pa dobro sad, nije isto dal je odvojeno u ekonomskom delu dvorišta, ili je na samom ulazu u dvorište... Ruži izgled i tebi, ne samo komšijama. Svi se trudimo da nam dvorište lepo izgleda. Većina bar.
 
Nisam gledao panele nego sam nasao na oglasima dve tri firme iz Sremske Mitrovice koje rade konstrukcije pa sad cekam cenu koliko ce da izadje, pitao sam zidare da zidam omalterisem pokrijem ozb plocama i limom oko 800 hiljada sve komplet ruke i materijal
 
Da li je neko saradjivao sa firmi LUX WELD iz Zastavice, dobio sam ponudu od njih konstrukcija i paneli 5 cm sa mojim betoniranjem isto me izadje ko i da zidam pa cak i skuplje izadje zidanje zbog fasade itd.
 
Čim je iz Mačve (Zasavica) mora da je dobra. Možda bi kolega Emigrant mogao nešto reći, on je bliže njima.
 
Ja sam hteo da radim neku manju halu 10x5x3..... Prva ponuda koju sam dobio je 2700 evra samo konstrukcija bez lima da bude postavljena. To mi nekako mnogo.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh