NS hibridi

I ja se slazem. Stoji to da 6010 ima odlican klip ali ima tu manu poleganja. Ove god. sam imao 6030 pa mi se pokazao isto dobrim ( samo sto retko kad predje 16t na ha.) :haha: :haha: :haha: :haha:
 
A ja bio ubeđen da je Tisa.Ja sam zadovoljan i sa 15 tona,nemojte ljudi biti toliko gramzivi :haha: :ppozdrav:
 
svratio na institut da uzmam seme soje,medjutim sa sojom jos uvek nisu izasli.Izasli su sa kukuruzom tri grupe cena
prva grupa 2150;
druga grupa 640; 444ultra; 444;....2550din;
treca 6030;6010.....2950din
Ja domaci kukuruz nesejam, al evo za sve zainteresovane
 
sasa22 je napisao(la):
svratio na institut da uzmam seme soje,medjutim sa sojom jos uvek nisu izasli.Izasli su sa kukuruzom tri grupe cena
prva grupa 2150;
druga grupa 640; 444ultra; 444;....2550din;
treca 6030;6010.....2950din
Ja domaci kukuruz nesejam, al evo za sve zainteresovane
jel ima domace seme kaliblirano:haha:
 
Vazno da su bilborde okacili po celoj Srbiji a cene,promo-materijal,ponude,itd...nista,sta cekaju oni,nije mi jasno?!Mart mesec za koji dan a ja zadnjih dana marta sejem,vec par godina unazad...Mislim da bi im bilo krajnje vreme,sta vi mislite?!Da nekazem koliko ne azurno radi njihov sajt,kao da zive u 2010-oj godini...
 
U institutu 6030,6010,radan,tisa,zenit...2900 din. 444,5043,5010,640...2500din. imaju jos par hibrida ali cene su u te dve grupe...
 
zoran kjlajicevo je napisao(la):
savato je napisao(la):
Vazno da su bilborde okacili po celoj Srbiji a cene,promo-materijal,ponude,itd...nista,sta cekaju oni,nije mi jasno?!Mart mesec za koji dan a ja zadnjih dana marta sejem,vec par godina unazad...Mislim da bi im bilo krajnje vreme,sta vi mislite?!Da nekazem koliko ne azurno radi njihov sajt,kao da zive u 2010-oj godini...
zar je tako tesko pogledati malo pa onda galamiti ako treba.Dva posta iznad lepo napisano
 
sasa22 je napisao(la):
zoran kjlajicevo je napisao(la):
savato je napisao(la):
Vazno da su bilborde okacili po celoj Srbiji a cene,promo-materijal,ponude,itd...nista,sta cekaju oni,nije mi jasno?!Mart mesec za koji dan a ja zadnjih dana marta sejem,vec par godina unazad...Mislim da bi im bilo krajnje vreme,sta vi mislite?!Da nekazem koliko ne azurno radi njihov sajt,kao da zive u 2010-oj godini...
zar je tako tesko pogledati malo pa onda galamiti ako treba.Dva posta iznad lepo napisano
snizili cene za po 50 dinara od tvoje do moje posete
 
i napravili akciju kupis 200 vreca dobijes gratis paletu.
Salim se, akcija postoji na 15 vreca jedna gratis
 
Zoran0230 je napisao(la):
Ove godine sam sejao kombinaciju Tise i 6010.Sa rodom sam zadovoljan ali je biko dosta polegnutog na jednu stranu-mislim da je zbog Tise ali nisam siguran
Zbog tise sigurno ja sam imao problema dve godine sa njom sto se tice poleganja inace prinosom sam zadovoljan,sa 640 nikad nisam imao tih problema niti sa zp 434
 
Nazad
Vrh