New Holland

Ne znam kakvi su im traktori, ali posle ove reklame i sam poželim jedan.

 
jedna slika iz arhive...
jzh8k9.jpg
 
Mislio ako je veliki traktor na putu,sigurno je vozac malen,ali se prevario...Pa Pozlilo mu valjda.
 
Ako moze malo objasnjenje..nasao sam u oglasu jedan New Holland sa oznakom 110-90dt...e sad,traktor je pljunuti Fiat a Fiat ima model sa istom oznakom,jos je covek napisao u oglasu da je traktor kupljen u IKR-u.:sta: O cemu se radi,zasto ima se traktor zove NH?
 
Ja bi reko da je to od našeg člana ''Slavko91'' video sam i ja taj oglas na jednoj slici je TM al ne znam možda neko drugi:sta:
 
Druze, to ti je isti traktor, samo boja i znak drugi. Fiat je pod NH (to ko je koga kupio i ko pod kime radi moze da ti objasni neko upuceniji). Takodje imas i kineze koji su pljunuti fiat serije 90.
 
New Holland 110-90 je isto sto i Fiat 110-90, bivse fabrike Ford i Fiat sad su sve zajedno sad pod NH, a NH je u CNH grupi. Za kockicu imam samo reci hvale, mali potrosac, jak, brz, pregledan, sinhro menjac, volancic lepo ide, klima ... vuce sve iste masine kao i TM 125, samo je steta sto nema eh i reverzer mislim da bi tad bio najbolji traktor kakvi ovi novi :ppozdrav:. Kinezi su ga iskopirali dobro, mislim da je unutra cak i fiat motor ali kvalitet celika, plastike je jako jako los. Taj 110-90 i TM iz oglasa nisu moji, moji nisu na prodaju, bar ne jos :osmeh:
 
Moj 180-90 je Fiatagri ali na nekoliko mesta nosi znak New Hollanda. Na vrhu kabine, na volanu na gumenim nastavcima blatobrana itd. Kao sto je Slavko napisao serija 90 od Fiata i NH-a su potpuno isti traktori. Osim Fiatove boje cigle i NH-ove plave boje postoje jos u narandzastoj i zutoj boji ( moguce da je ovo izbledela narandzasta ) ali ih ima jako malo.
 
Nek ostane ovako jer će biti kao sa plugovima, a onda počinje već da mi smeta i idemo sve više u :off_topic: pa ne bih da nastavljam dalje.
 
Nazad
Vrh