New Holland

@ danger: Pa oce li napokon vise pasti pazar? ovo je vec 5 godina kako se ostrimo da dodjemo na aldrmas, samo nema prinove, traktor se bira izgleda duze nego zena :D
 
@ rus 82: ta opcija je vec bila negde u opticaju, prvo za 892, pa onda 1221. necemo nam jediti kolegu sremca vise :ppozdrav::haha:
 
A i ne moz' to biti Slavkov traktor u oglasu kad se Slavko jos nije latio zanata pravljenja male dece,za sad samo teladi napoji i nekad na'rani. :osmeh:
+ sto je registracija Backa Palanka koliko vidim,a mi imamo tablice Sid.
 
Danas je brojac moto casova presao preko hiljadarke

Montirana prednja hidraulika

300rytv.jpg


125tger.jpg

to je naknadno stavljano??
 
Prednja hidraulika nije kupljena sa traktorom iz razloga sto je traktor bio na lageru i mogao sam ga uzeti sa tom opremom koja je bila na njemu. Cene se ne secam ali mislim da je bila negde oko 3000 eura, ako te bas interesuje tacna cena mogu da potrazim racun pa da vidim
 
Prednja hidraulika nije kupljena sa traktorom iz razloga sto je traktor bio na lageru i mogao sam ga uzeti sa tom opremom koja je bila na njemu. Cene se ne secam ali mislim da je bila negde oko 3000 eura, ako te bas interesuje tacna cena mogu da potrazim racun pa da vidim

to sam si i mislio da cjena tak negdje jedino me zanima kak si ti to dopeljo doma jel vidim da je ta firma iz austrije??
 
da vidio sam da ima i u hrvatskoj zastupnik za hauer,THX na pomoci
jedino me zanima kak si hidrauliku slozio s tim svim??
 
Mene interesuje kako funkcionise onaj setvospremac napred? jer prvo idu rotori pa posle S opruge?

Nikako jer eksperiment nije uspeo. Proslog proleca sam hteo da ide napred setvospremac a pozadi RD + sejalica. Rotore sa setvospremaca sam skinuo a S opruge okrenuo kontra ali nisam mogao da odrzavam dubinu pa je ulazilo preduboko. Mislio sam da ce tockovi od setvospremaca odrzavati dubinu ali nije tako ispalo. Izvodljivo je da se gura setvospremac ali ispred njega treba da bude onaj veliki rotor kakav imam na RD da bi mogao da odrzava dubinu.
 
Nikako jer eksperiment nije uspeo. Proslog proleca sam hteo da ide napred setvospremac a pozadi RD + sejalica. Rotore sa setvospremaca sam skinuo a S opruge okrenuo kontra ali nisam mogao da odrzavam dubinu pa je ulazilo preduboko. Mislio sam da ce tockovi od setvospremaca odrzavati dubinu ali nije tako ispalo. Izvodljivo je da se gura setvospremac ali ispred njega treba da bude onaj veliki rotor kakav imam na RD da bi mogao da odrzava dubinu.
Ili sa duplim tockovima.Cetiri komada na svakom uglu.
 
Nazad
Vrh