Naknada za odvodnjavanje.

U petak uplatim ono dugovanje i još malo više dodam, radi svakog slučaja. Sad ušao, više kao neku štih probu, u VV da vidim stanje i tamo je stanje -9,95 dinara tj. imam malu pretplatu. Sve je automatski proknjiženo i ja sam završio sa dažbinama kod VV, nadam se ZA UVEK.
 
U petak uplatim ono dugovanje i još malo više dodam, radi svakog slučaja. Sad ušao, više kao neku štih probu, u VV da vidim stanje i tamo je stanje -9,95 dinara tj. imam malu pretplatu. Sve je automatski proknjiženo i ja sam završio sa dažbinama kod VV, nadam se ZA UVEK.
Da ne planiraš na "onaj svet" ? 🤔
Ili da ti naslednici "ne progledaju" ? 😉
 
Ma jok, mladoliko ja izgledam, već sam shvatio da je sa dažbinama oko VV sve završeno. Možda izmisle nešto drugo ali ovo bi trebalo da je kraj.
Mada nikad se ne zna, jedino onaj gore zna kad će me pozvati, a deca će posle četrdesetice odmah podneti zahtev notaru za ostavinsku...:)
 
Zar ne ide ostavinska ,automatski ?
Mislim da se odvodnjavanje naplaćuje i na plac ,ako ga imaš.
 
Nekad bilo tako, kad je sud to radio i bilo jeftino. Sad ti moraš pokrenuti, radi notar i spremiti lepe pare, sve zavisi od imovine i bliskosti sa pokojnikom.
 
Meni jošuvek nije stiglo rešenje. Ja sam platio 2023. u celosti. Sad su oni meni dužni za drugu polovinu 2023. E sad, kako doci do tih novaca? Da li je neko u sličnoj situaciji?
 
Meni jošuvek nije stiglo rešenje. Ja sam platio 2023. u celosti. Sad su oni meni dužni za drugu polovinu 2023. E sad, kako doci do tih novaca? Da li je neko u sličnoj situaciji?
Takodje smo uplatili celu 2023, mada niko ne spominje povrat novca. Jos se pojavio neki dug od par hiljada din, kao i ostalima. 🤬
 
Takodje smo uplatili celu 2023, mada niko ne spominje povrat novca. Jos se pojavio neki dug od par hiljada din, kao i ostalima. 🤬
Meni se pojavio dug od 400 dinara, pa ga evo gledam nema. Stoji 0,0. ;-) Bice to djavolski posao iscupati od njih. Kad sam im pisao, receno je da se salje nekakav zahtev (niti kome, niti kakav), pa onda Lokalna poreska administracija vraca novce, ne Vode Vojvodine. Haos.
 
Pazi stvarno,stiglo mi 19.2. akontativni iznos 3400 dinara
Lopovi i prevaranti,sve su nam obecali i naravno slagali!!
 
Јеси ли добио мејл са обавештењем да имаш нешто ново у еСандучету или ти је чика поштар донео нешто на руке?
 
Nisam ništa dobio napismeno, nego sa vremena na vreme uđem da proverim da li su stornirali prošlogodišnje rešenje i zadužili sa umanjenim iznosom 50%.
Evo odgovora koji sam dobio zbog čega se zadužuje 2024. godina:

"Податке о обвезницима који ће бити ослобођени плаћања накнаде ускоро би требало да нам стигну од еАграр.
Када ЈВП „Воде Војводине“ добије податке од надлежних институција (еАграр, Катастар, централног регистра објекта и централног регистра становништва), које парцеле су уписане у регистар активних пољопривредних газдинстава, издаће решења и обавестити обвезнике."

Koliko sam razumeo, kad dobiju podatke storniraće i ova zaduženja za 2024.
 
Nazad
Vrh