MTZ Belarus

Daj klipo da vidik kad je ubacivao motor negde sam nasao ali vise nemogu da pronadjem... :osmeh:
 
Napukla je meni kolevka prednja na 82,1 u radu sa kasikom iako ima ta ojacanja skoro pa duplo deblja nego na eurolux varijanti.Prednji utovarivac je spas za ledja ali je smrt za prednji trap na rusu.
 
Drustvo u cemu je razlika izmadju MTZ 820 i MTZ 820 Y ili MTZ 920 i MTZ 920 Y .....? Koliko sam primetio to Y ima samo na modelima 820 920 i 1025....?

Konkretno imam 920 i sada imam u ponudi jedan 920 Y sa manje od 1000rh ali sta mu dodje to Y tj.u cemu je caka ili razlika na traktorima.....? Nikada nisam pitao u Agropanonci, a bio sam X puta. I koliko sam sada video novih rusa sa tim Y vise nema.

Molim za pomoc ko je voljan da mi pomogne. :ppozdrav:
 
I ja sam se raspitivao sta znaci to Y i kako mi neki objasnili to neznaci nista ustvari... Sve je isto kao i na obican 820...
 
jel ima neko mtz 562 ima kod nas jedan prodaje se cini mise 85 godiste siroka kabina dobro ocuvan uvezen a nije ni skup ja imam rus ltz 55 i vladu t 25 ,pa sam raymisljo i o ovom traktoru al prvi put cujem da ima i mtz 562 pa zna li ko sata o njima kakvi su motori kolko ks
 
Po pricama taj MTZ 562 je isto sto i MTZ 552... Skoro su identicni,neverujem da se ensto bitno razlikuje... :sta:
 
Prvo proveriti elektriku elekrto ventil,relej ili osigurač. Ove jeseni kod mojih drugara je bilo sva tri slučaja koje sam naveo.
 
jel ima neko mtz 562 ima kod nas jedan prodaje se cini mise 85 godiste siroka kabina dobro ocuvan uvezen a nije ni skup ja imam rus ltz 55 i vladu t 25 ,pa sam raymisljo i o ovom traktoru al prvi put cujem da ima i mtz 562 pa zna li ko sata o njima kakvi su motori kolko ks

Podaci o 562 su ti u krajnjoj desnoj koloni, pa proučavaj... :osmeh:







 
Malo danasnjeg majstorisanja :osmeh:

attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
Nazad
Vrh