MTZ Belarus

Mi smo kupili 2 MtZ-a nova .892 sam kupio u Almex-u i nisam dobio tegove na zadnjim tockovima (ja mislim da je moj jedini traktor bez tih tegova) i nisam dobio onu kutiju sto ide sastrane ,a i na 1221 nisam dobio onu kutiju,a sto se tice ostalog alata ,dobio sam pun dzak.

Nisi jedini koji nije dobio zadnje tegove nemam ni ja ali ja sam kupio to od Ćorića i moj komšija je prošao isto kao i ja ni on ih nema!!!
 
Ni kod mene nema kutije... :sta: Izgleda da je to bilo koja ostane ostala je koja je skinuta ide u posebnu prodaju... Kao i protiv pozarni aparati i prva pomoc...

moj komsija kad kupio nov 920 dobio i prvu pomoc i protiv pozarni aparat... Na njegov traktor sam i video gde je ugradjivan PP aparat pa stavio na moj.. Sad vidim da se to vise ne daje...

kutija se nedobija,kutija se kupuje ko hoce.......
 
Izgleda da i jedno i drugo... Dosta radnih sati plus nikad supu nije video... Moje misljenje...
 
rus inace ima losu farbu tako da posle 12-13 godina nije nista strasno,poznajem traktor i coveka i traktor je dobar cak gazda kaze da moze da ga da pod garanciju,,,,,,,,,,
 
Ja sam dobio, ali kao izvinjenje jer sam poceo da vicem kad sam video da su limovi od maske poceli da rdjaju na veliko a oni hteli da mi uvale. I kad sam poceo da se bunim i zvao direktora oni samo promenuli sa drugog i onda kao izvinjenje dobio kutiju za alat. Bruka sta rade u poslednje vreme ::jako_besan::
 
Slazem se sa clanom Danger i ja imam rusa 820 2000 god i izgleda isto kao i ovaj na slici-izbledelo a garaziran je uvek - dzabe tako je kako je - gledaj druge stvari
 

Ja ih vidim ovako mozda ih neko vidi drugacije.
Prvi dusa izvadjena ima daleko vise sati i jos to nisu njegove original felne ta boja je isla pre te godine.
Drugi takodje ima isto dosta sati, i jos je 99% kod preprodavaca.
Treci Ofarban komplet, gume sve nove, sediste tapacirano a o satima da se ne govori.
 
Niska cena i dobar pazar obicno ne idu zajedno. Mada ovaj prvi naravno da je izradjen, ali mislim da su to ipak njegove felne. 2000. godine je stigao jedan 820 u Stapar i ima iste takve felne. Takodje clan Kiraj ima rusa 2000 ili 2001 sa takvim felnama.
 
Niska cena i dobar pazar obicno ne idu zajedno. Mada ovaj prvi naravno da je izradjen, ali mislim da su to ipak njegove felne. 2000. godine je stigao jedan 820 u Stapar i ima iste takve felne. Takodje clan Kiraj ima rusa 2000 ili 2001 sa takvim felnama.
Tako je ,naš MTZ 820 je 2000-dito godište .
 
Nazad
Vrh