MTZ Belarus

Ne fali mu ništa nego mi je smetao posle ugradnje turbine na 820, pošto pumpa dobija dodatak koji je produžava i ne može da stane taj sa kartonom već mora ovaj moderniji.
 
Vukao i ja sa 588 od 32 diska, (2,8m zahvat) ali sam morao na špingli namestiti tako da je može vući.
U zavisnosti od tipa zemljišta i tipa tanjirače, težine, veličine diskova i ukošenosti baterija 1025 može normalno vući 30diskova a može i da mu bude zanimljivo.
 
Метални, има доле за испуштање талога. Какав је тај картонски?
Овакав, само не знам да ли је та ознака.
1672ff7edc9782628da5e52b1ceea926.jpg

За картонски мислиш уложак филтера јел тако?
Нашао сам слику:
4cf48a26234260b5a85ff3f1db855eab.jpg
Jovo promeniš ga na 500mč ili svake druge godine ako praviš malo sati.
 
Ja imam tanjiracu 2.6m ali ojacan ram i iskreno muci se traktor sa njomfl.fali mu snage za brzinu vecu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Drugar je probao iz zezanja 6.6 tupanjac polutesku sa 1025, isao 3 rang, 1 brzina znaci do 7 na sat maksimalno. Veliki problem je nosenje bilo jedva je otisao i dosao kuci sa njive, a da ne pricamo o okrecanju na uvratinama....
 
1025 sa 6,6 metara poluteskim tupanjcem išao 9,10 na sat,ništa rekla kazala ja lično gledao I krstio se.
Traktor je iz Ilandze tako da ga neko mozda i zna i tako se vozi godinama bez nekih problema
 
@cvejka : Kakvo je tlo, lakše, teže...? Koja je dubina rada sa drljačom? Jel na traktoru pojačavana snaga?

Ja sam jednom probao sa 106 ks (NH) drljaču Pecka 4,4 m sa poluteškim krilima i zakrivljenim klinovima i to je išlo, ali ne baš sjajno. Probano u crnici.
 
@cvejka : Kakvo je tlo, lakše, teže...? Koja je dubina rada sa drljačom? Jel na traktoru pojačavana snaga?

Ja sam jednom probao sa 106 ks (NH) drljaču Pecka 4,4 m sa poluteškim krilima i zakrivljenim klinovima i to je išlo, ali ne baš sjajno. Probano u crnici.
Zemlje ima i teške i lake.Više teške nego lake.Traktor je fabrički bio 105 ks ništa dirano.Dubina neznam koliko ima -ram stoji ravno i puštena skroz dole.Da napomenem da je traktor radio i sa duplim točkovima i napred i nazad
 
Pozdrav svima, pratim forum redovno vec godinama ali sam slabo ucestvovao u diskusijama pa da vas sve pozdravim. Imam belarus 820, planiram da ga mijenjam za veci pa me zanimaju iskustva sa 1025 stari model, od majstora sam cuo da se nisu bas pokazali ti modeli i da je mnogo bolji 1025.3. Takodje me zanima okvirna vrijednost mog 820 standard 2011 godiste, ima 2600 radnih sati, na njemu sve tip top, prvi vlasnik, iskljucivo sam ga ja vozio, nije bilo vise vozaca.
 
Nazad
Vrh