MTZ Belarus

Ne bih bas rekao da je tako,jer vec izduvavam prasinu kompresorom,otvorim oboja vrata,bocna stakla i zadnje i ona ode. :) Mnogo bude lepse u kabini i prijatnije kad je cisto.Mislio sam nekako da to ugradim i u IMT i u MTZ
 
Ali nisu isti kompresori, ovaj vučni što imaš u dvorištu i onaj iz traktora, tako da je moguće da ćeš samo premestiti prašinu. Ne znam, samo pretpostavljam. I ja izduvavam prašinu sa onim vučnim sa tim pištoljem.
 
Pomaze i izduvavanje kompresorom provereno vise puta... I ja usisavam traktor i birsem prasinu a (imt , imr) perem ,ali kad se enma vremena kompresor zavrsi posao... Polje tako nego da se ona prasina stalno podize i da se lepi za vas!!!! Da se nagutas te prasine....
 
Tacno,ali ovo dok sam u njivi,pa kad je pauza,ili ujutru kad se krece,a nema se uvek vremena za pranje u sezoni
Sale
Dovoljno je 4-5 bari za ovaj pistolj da izduva prasinu,a toliki pritisak postoji u instalaciji traktora
 
Pa kad znas da se opet da se napuni prasine zasta da ga peres samo izduvas tako i ja radim... Pranje je uglavnom na kraju sezone ili na kraju neke radnje pa do sledece ima izvesno vreme da prodje...
 
Mnogo bi mi bilo lakse kad bih imao ovo u kabini,nego da vucem onaj kompresor,pa kratko crevo,pa se zamrsi...::jako_besan:: Treba tu i vremena(bar meni) Ovako,kao sto rekoh,nije skupo,nekako cu ugraditi,pa kako bude.Mnogo se covek prijatnije oseca kad ujutru udje u cistu kabinu u cistim stvarima,a ne tras,pa u prasinu:osmeh: Bar da tako radni dan pocne,a posle kako bude
 
dobro resenje moze lako da se namesti ta brza spojka na svakom prakktoru... Posle samo uzmes crevo i pistolj i izduvas... :ppozdrav:
 
Ne znam kako bih i gde prikljucio crevo na vazduh,pa ako je neko ovo vec uradio,moze neka slikica:ppozdrav:.Korisno bi bilo,za cas se izduva prasina,a nije neka velika investicija

Na bocu uvrneš priključak za crevo, čak mislim ako me sećanje nevara da ima i jedan čep, pa eto na njegovo mesto stavi taj priključak i prikopčaš po potrebi, dali pištolj za izduvavanje ili za duvanje guma.

- - - - - - - - - -

Eto preduhitrili me kolege...
 
Tako nesto sam i mislio sa brzom spojnicom,ali mislim da nema cep na boci.Ima samo na jednoj strani gde dolazi cev i dole gde se ispusta voda od kondenzacije
@Worm
Moze slika,naravno
 
Ma stavis umesto prikljucka za crevo za duvanje stavis brzu spojku, tako sam ja kod mene i u kabini drzim pistolj za naduvanje i pistolj za izduvavanje...
 
@brankovic, stavis tu na bure dole.
img2542.jpg
 
Jedno pitanje za poznavaoce... Da li mogu posebno da se kupe ona ojaca nje za sasiju kao sto idu na Belarus 820 Eurolux i na Ravan most??? Da li ima u prodaji posebno samo ta ojacanja kako se vec zovu???? :sta:
 
Nazad
Vrh