MTZ Belarus

danger je napisao(la):
@ttila
da,tamo se ukljucuje,al se nemenja brzina kardana ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1294411442[/time]
_________________________________________________
nema potrebe da slikas
brzina se menja na ručici ispred sedišta
 
a stvarno je slika da ima kao 540-1000 al nema veze sa tim :D to su garant imali viska nalepnica i cepaj onda :D ta nalepnica je trebale dole ici .
 
Ispod jel' :haha:
Ja sam pre terao berac sa 1000 o/min sa 82.1 moram reci da mu nije bilo bas lako!
 
danger je napisao(la):
@atila
u kabini ispod sedista imas rucicu gde se iskljucuje kardan(srednji polozaj)u jednu stranu ukljuceno preko pogona motora a u drugu stranu preko menjaca(kad stanes traktorom stane i kardan)kao i imt,a napolju pored stepenica odole se podesava 540/1000,a taj tvoj 820 mora da je za americko trziste pa je sve iznutra
tako je :D
ja sam vidijo jednog belarusa zelene boje i preko neke sajle i poluge izvedeno mu je 540/1000 da se salta u kabini postavljeno na lijevi blatobran u kabini. dalo bi se to lako napraviti na svakom belarusu
 
bijo bi odlican i za berac i rolo presu i za mnogo prikljucaka, to mu se moze pripisati kao jedina ozbiljnija mana
 
MONTOYA je napisao(la):
za zmaj berač nema problema,više puta je pisano,traktor na 1000 a berač uspori se na 720 i vozi se na 1500o/min
Berač se uspori na 540 obr, fabricki su izlazili sa 720 obr :ppozdrav:
 
pa da na ovim zapadnim traktorima sam ja gledao imas u kabini rucicu 540-750-100 sad za 750 i 1000 nzm jel precizno kazano ali otprilike to je to i cini mi se 750 je ekonomik to bi meni bilo za rolopresu ideano i za silazni kombajn,rus bi imas snage da nosi na 1700-1800 obrtaja a imo bi 540 obrtaja na kardanu.
 
attila,moras biti obazriv,moze da se desi da rus pogresi pa i na cep gde se sipa ulje u motor napise p...a pa mozes loze da prodjes ako poverujes(pise i na tarabi),e ta nalepnica je zivi dokaz da je rus hteo da nas zavadi
 
dangeru , a i ostali naravno
znate li kako rusi mjere osovinu na traktoru , teško je slovima opisati mnooogo je lakše uživo ?
 
danger je napisao(la):
attila,moras biti obazriv,moze da se desi da rus pogresi pa i na cep gde se sipa ulje u motor napise p...a pa mozes loze da prodjes ako poverujes(pise i na tarabi),e ta nalepnica je zivi dokaz da je rus hteo da nas zavadi
niko još nije primetio takve greške
 
Evo ga plovak od 105-ice popravljen posto su obe zice otpale, resen cuveni problem plovka
10h3ouu.jpg
 
mica967 je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
za zmaj berač nema problema,više puta je pisano,traktor na 1000 a berač uspori se na 720 i vozi se na 1500o/min
Berač se uspori na 540 obr, fabricki su izlazili sa 720 obr :ppozdrav:
mićo druže nije tako,berač fabrički je na 540 a uspori se na 720
tako da je taj prenos idealan za rusa kada je kardan na 1000 :cao:
 
Nazad
Vrh